Apartmány a řadové domy u moře a golfu na pobřeží Španělska

Apartmány a řadové domy u moře a golfu na pobřeží Španělska
Velikost: 113.76 - 149.22 m²
Cenové rozmezí: 171.000 - 273.800 €
Město: Alcaidesa
ID nemovitosti: LH19457
9.8.2018

Popis nemovitosti

Jedinečná nabídka nemovitostí v exkluzivní lokalitě na pobřeží Costa del Sol, kde po celý rok vládne příjemné počasí. Komplex se nachází kousek od města San Roque, jen 15 minut od Gibraltaru, a především pouhých 500 metrů od pláže. V bezprostřední blízkosti najdete dvě golfová hřiště i veškerou občanskou vybavenost.

Projekt sestává z luxusních bytů a řadových domů, z nichž na vás dýchne specifická atmosféra Andalusie. V interiérech i ve společných prostorách je na prvním místě vysoká kvalita. K příjemné atmosféře přispívají společné zahrady a bazény, třešničkou na dortu je jen několik minut vzdálená pláž, kterou omývá Středozemní moře. Terasy skýtají skvělý výhled na široké okolí.

Nabízené byty se dvěma nebo třemi ložnicemi se vyznačují mramorovými podlahami, bezpečnostními dveřmi, klimatizací a vestavěnými skříněmi. Kuchyně jsou vybavené; v jedné koupelně je vana a ve druhé sprchový kout. Byty v prvním patře mají balkon a velkou střešní terasu. Byt je možné zakoupit zařízený.

V případě zájmu je možné nemovitost pronajmout a získat tak atraktivní příjem z pronájmu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej