Apartmány na kriketovém hřišti, Almeria

Apartmány na kriketovém hřišti, Almeria
Velikost: 51.00 - 86.00 m²
Cenové rozmezí: 177.000 - 226.000 €
Město: Almeria
ID nemovitosti: AL15350
21.4.2015

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout tyto nádherné apartmány, které se nacházejí v oblíbené turistické lokaltiě v Almerii ve Španělsku. V místě je dostupná veškerá občanská vybavenost. Moře a nádherné písečné pláže jsou vzdálené pouze pár metrů od nemovitostí. Umístění jednotlivých apartmánů poskytuje nádherné výhledy na moře, horské hřebeny i golfová hřiště. Apartmány se nachází přímo u exkluzivního kriketového hřiště, které hostí světové šampionáty a konají se zde i tréninkové kempy.

Apartmány mají obytnou plochu o výměře 51-86 metrů čtverečních a sestávají ze 2-3 ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny a koupelny. Ke všem apartmánům patří slunné terasy. Všechny apartmány jsou kompletně zařízené moderním nábytkem. Kuchyně jsou vybavené kuchyňskými linkami s veškerými potřebnými spotřebiči.

Nyní máte jedinečnou příležitost využít limitované nabídky apartmánů s garantovaným výnosem z pronájmu ve výši 5 % z kupní ceny nemovitosti po dobu 10 let. Vlastník apartmánu přitom může apartmán využít po dobu 2 týdnů v roce a využívat všechny benefity, které resort nabízí. O veškerý servis spojený s pronájmem, daněmi apod. se stará developerem zvolená společnost, takže pro Vás nevznikají žádné nové povinnosti a starosti.

Apartmány jsou situovány do vnitrobloků a jsou obklopené bazény a krásnými udržovanými zahradami. Vlastníci nemovitostí mají možnost využít parkovacích míst, zahrad, bazénů, i brouzdališť. Exteriér je postaven v tradičním stylu a interiéry překvapí svou moderností, prostorností a světlostí.

Luxusní plně vybavené apartmány se nacházejí v exkluzivním kriketovém resortu v Almanzoře, nedaleko města Almería. Tato oblast jižního Španělska patří k oblíbeným letním destinacím. Díky svému klidu, tradicím i vstřícnosti vůči návštěvníkům místo vytváří uvolněnou a příjemnou atmosféru. Rezidence jsou situovány mezi oblastmi Herencia, Residencia a Caprichosa. Jedná se o výjimečnou lokalitu, která kombinuje prvotřídní úroveň s osobitým charakterem. Tři kilometry od tohoto resortu se nachází písečné pláže.

Za neobvyklým zážitkem můžete vyrazit do Oasys parku, který se nachází necelou hodinu od rezidencí. Součástí parku je unikátní přírodní rezervace a vesnice ve stylu Divokého západu. Hlavní devizou tohoto parku je především Taberna – jediná poušť v Evropě, která se stala oblíbeným místem filmařů.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej