Apartmány přímo na golfovém hřišti PGA v blízkosti Barcelony

Apartmány přímo na golfovém hřišti PGA v blízkosti Barcelony
Velikost: 85.00 - 154.00 m²
Cenové rozmezí: 385.000 - 565.000 €
Město: Barcelona
ID nemovitosti: PG18274
9.8.2018

Popis nemovitosti

V exkluzivním resortu, přímo na golfovém hřišti PGA v blízkosti Barcelony, vznikají zbrusu nové apartmány, které ocení především milovníci golfu. Jsou ideální nejen pro trávení Vaší dovolené, ale jsou i jedinečnou investiční příležitostí. Jsou situovány skutečně přímo na golfovém hřišti, jen několik metrů od golfového klubu. Z apartmánů se Vám tak nabízí krásný výhled.

Apartmány s rozlohou 85 – 154 m2 se dvěma až třemi ložnicemi byly navrženy známými španělskými architekty Damianem a Franciscem Ribasem.  Apartmány jsou vybavené velkými posuvnými dveřmi, které spojují obývací pokoj s jídelnou a soukromou terasu či zahradu. Kuchyň v sobě kombinuje prvky moderní a klasické elegance. Prostorná hlavní ložnice je vybavena vlastní koupelnou. Některé apartmány disponují ložnicemi s přímým přístupem na zahradu nebo na terasu. V případě apartmánu v horním patře lze na terasu na přání majitele umístit i venkovní sprchu či altánek. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo a komora.  Apartmány se předávají zařízené.

Golfový resort je oblíbený díky rozmanitosti a kvalitě služeb, které je schopen poskytnout. Golfové hřiště se stalo oficiálním kandidátem pro turnaj Ryder Cup 2022.  Kromě golfu jsou zde i jiné možnosti pro provozování volnočasových aktivit. Například tenisové kurty, půjčovna horských kol, restaurace, které nabízejí různé druhy kuchyně a jiné.

Barcelona nabízí spoustu nákupních možností, typické španělské bary a restaurace, kde můžete ochutnat místní tapas, ale také nádherné pláže a přístav. Do Barcelony také létají přímé lety z mnoha zemí, mimo jiné i z ČR. Za zmínku stojí také město Girona, které je vzdálené pouze 10 min od golfového resortu a které nabízí zajímavé památky, např. katedrálu či zajímavé budovy historické čtvrti.

Milovníci golfu, nenechte si ujít jedinečnou příležitost vlastnit nemovitost přímo na golfovém hřišti za příznivou cenu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej