Apartmány přímo na pláži Punta Prima

Apartmány přímo na pláži Punta Prima
Velikost: 72.30 - 98.00 m²
Cenové rozmezí: 342.000 - 389.000 €
Město: Torrevieja
ID nemovitosti: TW19569
9.8.2018

Popis nemovitosti

Nabízíme přímořské apartmány na pláži Punta Prima ve vyhledávané oblasti Torrevieja na pobřeží Costa Blanca. Díky svému umístění nabízí úžasný výhled na moře a pláž. Apartmány jsou velmi dobře dostupné, jelikož letiště v Alicante je pouhou hodinu odsud.

Rezidenční komplex sestává z apartmánů se 2-3 ložnicemi a 2 koupelnami. Všechny apartmány v první fázi jsou jižně orientované, disponují prostornými terasami a nabízí fantastický výhled na Středozemní moře. Ke všem jednotkám náleží parkovací místo v podzemní garáži a sklep.

Součástí oploceného areálu jsou svěží zahrady, 3 bazény, z nichž jeden nabízí i vířivku a dětské hřiště. Z resortu se nabízí přímý přístup na promenádu.

Punta Prima se nachází pouhých 5 km od Torrevieja a vyznačuje se dobrou infrastrukturou, zdravotní péčí, množstvím služeb dostupných po celý rok a blízkostí letiště Alicante. V okruhu 10 km najdete několik 18 jamkových golfových hřišť a komerčních center.

Jelikož nabízí společnost Rellox projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej