Apartmány v první linii u moře​ s krásným výhledem

Apartmány v první linii u moře​ s krásným výhledem
Velikost: 57.88 - 102.56 m²
Cenové rozmezí: 162.112 - 348.415
Město: Oropesa del Mar
ID nemovitosti: RX20198
12.1.2022

Popis nemovitosti

Toužíte po nemovitosti v 1. linii u moře? Nabízené apartmány v Oropesa del Mar se můžou pochlubit nejen skvělou dostupností k moři, ale i bazénem, vířivkou a zahradami. Z teras se vám naskytne překrásný výhled na moře. Do města Oropesa se z letiště Castellón dostanete za necelých 20 minut.

Přednosti resortu

  • Apartmány s 1, 2 a 3 ložnicemi nacházející se v první linii u moře a krásné pláže
  • Výborná poloha v klidné rezidenční čtvrti
  • Vhodné pro celoroční bydlení
  • Bazény, vířivky, dětský koutek, zahrady s rozsáhlými zelenými plochami ve společných prostorách i kolem budov
  • Podzemní parkovací stání v ceně
  • Všechny apartmány mají velké terasy s výhledem na moře
  • Kompletně zařízené a vybavené apartmány do posledního detailu
  • Pouhých 20 minut od letiště Castellón, 50 minut od letiště ve Valencii a 250 km od letiště v Barceloně

Poznejte oblast Oropesa del Mar

Populární destinace Oropesa del Mar v Costa Del Azahar vás dokonale okouzlí plážemi s jemným pískem a nádhernou krajinu. Na své si přijdou také golfisté, protože v okolí je řada golfových hřišť. Město je obklopeno nejen zmíněnými plážemi, ale také přírodními parky v čele s Prat de Cabanes.

V oblasti apartmánů máte snadný přístup k mořským vodním lázním, zábavním parkům, tenisovým kurtům a zábavním parkům pro všechny věkové kategorie, restauracím, supermarketům, obchodům, barům, zdravotnímu středisku a módním obchodům.

A skvělá zpráva? Všechny zmíněné výhody si můžete užívat po celý rok. Průměrná roční teplota je skvělých 16,4 °C. Zatímco většinu roku budete mít na sobě plavky, v případě zimních měsíců máte jedinečnou příležitost navštívit národní parky a užít si zajímavé výšlapy s nádhernými výhledy. Nedaleko se nachází přírodní park Desierto de las Palmas. Středozemní klima je ideální pro bohatý růst borových lesů, pomerančovníků, mandlovníků, keřů, travin a palem.

Nový životní styl

Vy a vaše rodina se zde opravdu nudit nebudete. Bazény, vířivky, dětský koutek, zahrady s rozsáhlými zelenými plochami, bohaté kulturní vyžití. Objevte absolutně nový životní styl.

Apartmány s 1, 2 a 3 ložnicemi nacházející se v první linii u moře a krásné pláže. Všechny apartmány mají velké terasy s výhledem na moře. Přímo z kuchyně, obývacího pokoje a ložnice se dostanete na terasu. Moderní kuchyně s přirozeným světlem, koupelny s kvalitními obklady.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej