Apartmány v srdci Estepony ve druhé linii od moře

Apartmány v srdci Estepony ve druhé linii od moře
Velikost: 50.19 - 134.90 m²
Cenové rozmezí: 243.390 - 598.920 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: LS20170
13.8.2021

Popis nemovitosti

Představujeme jeden z neočekávanějších rezidenčních projektů v srdci Estepony, který vyniká vysokou kvalitou stavby, exkluzivním umístěním a velmi inovativnímu designu. Vybrat si můžete ze 40 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi včetně podkrovních apartmánů se soláriem. Součástí společných prostor je nádherný bazén. Samozřejmostí jsou podzemní garáže s 80 parkovacími místy pro auta a 10 pro motocykly. Třešničkou na dortu je velká nákupní zóna situovaná v přízemí resortu.

Přednosti nabídky:

 • 40 moderních městských apartmánů v srdci Estepony
 • 20 metrů od pláže
 • Apartmány s 1 – 3 ložnicemi
 • Podkrovní apartmány se solariem
 • Prostorné a světlé interiéry
 • Elegantní a moderní design, jižní orientace
 • Bazén, 80 podzemních parkovacích míst pro auta a 10 pro motocykly
 • V blízkosti mnoha vynikajících golfových hřišť
 • 80 km od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Estepona

Estepona je oblíbené letovisko a významné přístavní město na jihozápadě Andalusie. Z jedné strany je obklopeno blankytným Středozemním mořem a z druhé strany pohořím Sierra Bermeja s nejvyšším vrcholem 1449 m n. m.

Centrum města si zachovává své jedinečné charisma a podobu typické bílé andaluské vesničky. Navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem a nádherná 2 km dlouhá pláž La Rada s jemným pískem, která je místní chloubou. Tu lemuje nádherná palmová promenáda s obchůdky a restauracemi. Estepona navazuje na pláže nedalekého letoviska Marbella a celé pobřeží zde dosahuje délky úžasných 21 km.

Město nabízí veškeré služby a perfektní zázemí pro maximální komfort svých návštěvníků. Najdete zde také překrásné historické centrum, golfová hřiště a mnoho okouzlujících pláží.

Není divu, že je Estepona jednou z nejdůležitějších rekreačních oblastí na Costa del Sol.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 50 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Váš druhý domov u moře

Resort upoutá svou unikátní architekturou, která je inspirována designem luxusních zámořských lodí. Žijte svůj život, jako byste byli celý rok na dovolené. V dosahu veškerého zázemí, luxusních obchodů, vynikajících restaurací a služeb.

Světlé a prostorné interiéry

Celý resort je pečlivě navržen tak, aby maximalizoval přirozené světlo v interiérech a využil více než 3000 hodin slunečního svitu v roce, který oblast Estepony nabízí. Materiály zvolené pro interiérové dveře, podlahy a vybavení, jsou v prvotřídní kvalitě a vkusně kombinují design a udržitelnost.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej