Benalmádena: Vily s dech beroucím výhledem na moře

Benalmádena: Vily s dech beroucím výhledem na moře
Velikost: 225.59 - 227.71 m²
Cenové rozmezí: 1.390.000 € - 1.490.000 €
Město: Benalmádena
ID nemovitosti: RH20323
25.11.2022

Popis nemovitosti

Překrásné vily se 4 ložnicemi na pobřeží Costa del Sol leží pouze 750 metrů od nejbližší pláže v krásném městě Benalmádena. Každá vila má prostornou terasu a soukromou zahradu. Do svého druhého domova na oblíbeném pobřeží Španělska se z mezinárodního letiště dostanete za 19 minut!

Přednosti resortu

  • 750 metrů od nejbliží písečné pláže. 
  • Velká okna zaručují dostatek přirozeného světla v interiéru.
  • Prostorné terasy a soukromé zahrady. 
  • Vířivka a bazén. 
  • Italské designové vybavení.
  • 10 minut od nejbližšího golfového hřiště. 
  • 10 minut od města Fuengirola.
  • V bezprostřední blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost.
  • Jen 19 minut od mezinárodního letiště v Málaze.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období. 

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně. 

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia, v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf či se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu. 

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Benalmádena

Benalmádena vytváří spolu s vyhlášenými letovisky Torremolinos a Fuengirola velkou rekreační zónu východně od Marbelly, která nabízí nespočet volnočasových aktivit různého zaměření. Najdete zde rozlehlou sportovní marinu, golfová hřiště, nádherné písečné pláže, široké bulváry a úžasnou palmovou promenádu. To vše doplňuje nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Velmi oblíbeným místem je také ikonický buddhistický chrám Estupa de la Iluminación, kde si můžete kromě meditací užívat také úžasný nerušený výhled na moře. Jedná se dokonce o největší buddhistický chrám v Evropě. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa.

Vybavení vil 

Každá vila dýchá designem, rovnováhou a elegancí.Díky velkým oknům do interiéru proniká dostatek denního světla. Každá vila má 4 ložnice a 4 koupelny, obývací pokoj, terasu a zahradu s bazénem. Příjemnou teplotu v horkých letních dnech zajistí nainstalovaná klimatizace. 

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej