Costa del Sol: Špičkový resort přímo na golfovém hřišti

Costa del Sol: Špičkový resort přímo na golfovém hřišti
Velikost: 82.86 - 121.20 m²
Cenové rozmezí: 162.000 - 248.800 €
Město: Torre del Mar
ID nemovitosti: SI19852
30.3.2019

Popis nemovitosti

Představujeme nové apartmány v první linii u golfového hřiště na slunném Torre de Mar. Tento privátní resort je situován v oblasti nejlepších rezidenčních komplexů na východním pobřeží Costa del Sol. Díky skvělému rozvržení nabízí apartmány dostatek světla a prostoru. Vzniká tak velice moderní, vzdušný a vysoce kvalitní resort s vytříbeným architektonickým designem. Staňte se hrdým majitelem golfového apartmánu i vy.

Nekonečné množství zábavy

Jedinečné umístění nemovitosti umožňuje nekonečné množství zábavy. Golfové hřiště s 18 jamkami máte přímo přede dveřmi. Pláž a marina Puerto de la Caleta je jen 8 minut jízdy od resortu. V blízkosti resortu je proslulý vodní zábavní park Aquavelis Water Park a nákupní centrum El Ingenio. Dokonce i lyžování je zde možné. Pouze 2 hodiny odsud se nachází lyžařský resort Sierra Nevada v Granadě. Pokud máte rádi historii, jistě neopomenete navštívit města Cordoba a Seville, která jsou také do 2 hodin jízdy. Jen 30 minut odsud si můžete užívat pulzující centrum Málagy.

Nejlepší klima v Evropě

Pobřeží Costa del Sol si své jméno zasloužilo díky více než 325 dní slunečního svitu v roce. Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Užívejte si toto úžasné místo s rodinou, přáteli i obchodními partnery.

Resort apartmánů se zahradami a bazénem

Prostorné terasy a velká okna nabízí fantastický výhled na golfové hřiště, které je přímo před resortem. Apartmány jsou dodávány včetně plně vybavené kuchyňské linky, klimatizace a topení. Komplex je obklopen krásnou zahradou a bazénem. Vynikající poměr ceny a kvality!

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímé letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 35 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Termín výstavby

Výstavba byla již zahájena. Dokončení se očekává na podzim 2020.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej