Druhá etapa moderních apartmánů na Costa del Sol

Druhá etapa moderních apartmánů na Costa del Sol
Velikost: 65.17 - 150.20 m²
Cenové rozmezí: 312 600 € - 574 000 €
Město: Fuengirola
ID nemovitosti: PN20400
22.5.2023

Popis nemovitosti

Nový komplex apartmánů v krásné a oblíbené Fuengirole bude díky předchozímu úspěchu druhou vylepšenou etapou přizpůsobenou Vašim potřebám. Celkově se resort skládá z apartmánů s 1, 2 či 3 ložnicemi, penthousů se 3 ložnicemi, prostorných teras, garáží a skladovacích prostor. Interiéry apartmánů jsou prosvětlené a vzdušné, ve společných prostorách najdete zahradu, plně vybavenou posilovnu, saunu, bazén a dětské hřiště. Velkou výhodou je i blízkost letiště – za 20 minut se dostanete na mezinárodní letiště v Málaze!

Přednosti resortu

 • Resort v privilegované části pobřeží. 2 km od pláže.
 • Každý apartmán má prostornou terasu.
 • 12 minut od nejbližšího golfového hřiště.
 • 5 minut od obchodního centra.
 • Všechny apartmány mají garáž a skladovací místnost.
 • Plně vybavená posilovna.
 • Krásná zahrada, relaxační zóny, dětské hřiště.
 • Zajištěné bezpečí a klid bezpečnostními kamery.
 • Útulná atmosféra díky podlahovému vytápění v koupelnách.
 • Letiště v Málaze se nachází pouze 20 minut od resortu.
 • Nejbližší přístav od resortu je pouze 10 minut. Kupující neplatí realitní provizi!

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Fuengirola

Fuengirola každého návštěvníka učaruje svými nádhernými dlouhými písečnými plážemi, které jsou po většinu roku zalité sluncem. Osm kilometrů pláží se pyšní modrou evropskou vlajkou, osvědčením čistoty a kvality.  Kromě toho se Fuengirola může pochlubit nejdelší promenádou v Evropě, kterou lemují plážové restaurace a bary s nádherným výhledem na pobřeží.

Bývalá rybářská vesnička se proměnila v moderní středisko s přístavištěm pro luxusní jachty, obchody a restauracemi. Zde si naplno užijete příjemně uvolněnou atmosféru, typickou pro letní Andalusii.

Moderní apartmány

Interiéry apartmánů mají moderní design a velké množství přirozeného světla, jsou útulné a otevřené. Každý apartmán bude mít plně vybavenou kuchyňskou linku, koupelny a nainstalovanou klimatizaci.

Termín výstavby

Dokončení výstavby resortu je plánováno na první polovinu roku 2025.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej