Elegantní vily v jedné z nejexkluzivnějších oblastí Marbelly

Elegantní vily v jedné z nejexkluzivnějších oblastí Marbelly
Velikost: 218.00 - 233.00 m²
Cenové rozmezí: 710.500 - 800.500 €
Město: Marbella
ID nemovitosti: TM20030
10.12.2020

Popis nemovitosti

Představujeme exkluzivní resort řadových vil umístěný mezi vyhlášenými městy Estepona a Marbella, 35 minut od mezinárodního letiště v Málaze, 7 minut od Puerto Banus a nádherných pláží s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Součástí resortu je vyhřívaný bazén s vířivkou obklopený prostornými svěžími zahradami. Jedná se o jeden z vůbec nejatraktivnějších a nejexkluzivnějších resortů celé oblasti.

Přednosti resortu:

 • Resort na prominentním Nueva Andalucia u Marbelly.
 • Přímo u 3 vyhlášených golfových hřišť.
 • 7 minut od Puerto Banús a pláže.
 • 2,5 hodiny od lyžařské oblasti Sierra Nevada.
 • Moderní resort 8 řadových domů.
 • Prosvětlené interiéry, prostorné zahrady i střešní solária.
 • Bazén s vířivkou.
 • Vyhřívané mramorové podlahy.
 • Kompletní vybavení.
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok.
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy (35 minut od resortu).
 • Již dokončeno.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Nejlepší klima v Evropě

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho noví vily.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je pouhé 2,5 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Vily k prodeji do osobního vlastnictví

Vyberte si z 8 exkluzivních vil v moderním stylu s perfektním vybavením. Všechny mají 3 ložnice, 3 koupelny, velkou verandu, terasy i privátní zahradu, kde si můžete užívat slunce téměř po celý rok. Součástí je také střešní terasa s relaxační zónou, barbecue a s možností instalace vlastní vířivky.  Na slavném pobřeží Costa del Sol.

Domy nabízí maximální soukromí. Jsou součástí resortu, který je kompletně oplocen a vjezd je možný centrální branou. Samozřejmostí je bezpečnostní kamerový systém.

Kompletní vybavení

Vily je možné si nechat vybavit jednou ze dvou možností nábytkových a dekoračních balíčků, takže se nemusíte o nic starat. Jakmile otevřete dveře vaší nové vily, můžete se jen posadit a užívat si.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 35 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej