Estepona: Luxusní vila s bazénem v pěší dostupnosti pláže

Estepona: Luxusní vila s bazénem v pěší dostupnosti pláže
Velikost: 165.00 m²
Město: Estepona
ID nemovitosti: OT20080
28.2.2021

Popis nemovitosti

Představujeme unikátní příležitost stavby moderní vily na klíč. Prostorná patrová vila díky svému důmyslnému rozvržení a použitým materiálům maximalizuje propojení interiéru s exteriérem. Pozvedněte svůj životní styl na novou úroveň. Vytvořte si svou středomořskou vilu snů.

Přednosti nabídky

 • Vila na klíč v moderním stylu s bazénem.
 • 250 metrů od pláže Playa de la Galera.
 • 3 ložnice, 4 koupelny.
 • Možnost ovlivnění dispozic.
 • Jižní orientace.
 • Luxusní dokončovací práce.
 • Služby interiérového designéra.
 • 7 minut od Casares Costa Golf Club.
 • 10 minut od Estepony, 35 minut od Marbelly.
 • 18 minut od Puerto Banus.
 • 50 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Estepona

Estepona je oblíbené letovisko a významné přístavní město na jihozápadě Andalusie. Z jedné strany je obklopeno blankytným Středozemním mořem a z druhé strany pohořím Sierra Bermeja s nejvyšším vrcholem 1449 m n. m. Centrum města si zachovává své jedinečné charisma a podobu typické bílé andaluské vesničky. Navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem a nádherná 2 km dlouhá pláž La Rada s jemným pískem, která je místní chloubou. Tu lemuje nádherná palmová promenáda s obchůdky a restauracemi. Estepona navazuje na pláže nedalekého letoviska Marbella a celé pobřeží zde dosahuje délky úžasných 21 km.

Město nabízí veškeré služby a perfektní zázemí pro maximální komfort svých návštěvníků. Najdete zde také překrásné historické centrum, golfová hřiště a mnoho okouzlujících pláží. Není divu, že je Estepona jednou z nejdůležitějších rekreačních oblastí na Costa del Sol.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou vily je její skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 50 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Vila snů

Vila je situována na pozemku v blízkosti moře o velikosti 886 m2, na kterých je kromě nádherné zahrady také bazén s venkovním posezením a 2 parkovací místa. K bazénu se dostanete přes terasu, která navazuje na prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. V přízemí je také samostatná toaleta. Schodištěm se dostanete do prvního patra, které disponuje 3 ložnicemi a 3 velkými koupelnami. Všechny ložnice mají přístup na terasu. Investor má možnost ovlivnit dispozice vily dle svých požadavků.
Vybavení bez starostí se službami interiérového designéra

Developer, který se specializuje i na interiérový design, ochotně pomůže i s vybavením dalším nábytkem. Ten je účtován zvlášť dle vašeho výběru.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej