Estepona – Unikátní městské apartmány přímo u moře

Estepona – Unikátní městské apartmány přímo u moře
Velikost: 87.73 - 230.41 m²
Cenové rozmezí: 450.000 - 1.980.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: PN19896
12.10.2019

Popis nemovitosti

Představujeme unikátní projekt přímo ve městě Estepona a přitom v první linii u moře. Ideální příležitost pro váš celoročně plnohodnotný druhý domov u moře! Světlo, design a prostornost se kombinují v projektu, kde koncept luxusu znamená mnohem více než jen kvalitu stavby a vynikající služby. 36 exkluzivních apartmánů s prostornými terasami splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Příroda, volný čas, gastronomie a sport v jediném konceptu

Žijte městský životní styl ve výjimečném prostředí v nejexkluzivnější budově v oblasti. Díky svému úžasnému designu je tato budova, která se nachází přímo na promenádě u moře, zářící maják, který přitahuje pozornost této exkluzivní oblasti na pobřeží Costa del Sol. Inovativní koncept bezpochyby stanoví nový architektonický standard na pobřeží, které již dosáhlo zasloužené celosvětové slávy. Užívejte si z pohodlí domova okolní umění, kulturu, gastronomii v regionu či širokou škálu volnočasových a zábavních možností na pobřeží Costa del Sol. V bezprostřední blízkosti se nachází také mnoho sportovních možností včetně desítky vynikajících golfových hřišť.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Resort čítá 36 apartmánů různých typů a dispozic od 1 po 4 ložnice, které jsou navržené tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Kvalitu a výjimečnost resortu můžete cítit už od první chvíle, kdy vstoupíte do dveří. Elegance projektu se prolíná celou budovou a podtrhují ji takové prvky jako výška stropů, dveře od podlahy až ke stropu, velkoformátové porcelánové podlahové dlaždice či dřevěné atributy v obytných prostorách. Kuchyně jsou vybaveny nejkvalitnějšími a energeticky úspornými AEG spotřebiči. Prostorné terasy jsou nedílnou součástí nemovitosti a díky jejich úžasnému designu máte pocit, jako by moře bylo součástí apartmánu. Apartmány využívají aerotermální systém klimatizace a topení využívající energii z obnovitelných zdrojů. V celém apartmánu je zavedeno podlahové topení. V koupelnách je elektrické podlahové topení. Jsou vybaveny systémy domácí automatizace pro instalace, osvětlení či žaluzie.

Výjimečnost v každém detailu

Projekt je nastaven tak, aby se stal ikonou moderní architektury na pobřeží Costa del Sol. Inovativní design a smysl pro detail je vidět na každém kroku. Pro vysoký komfort majitelů bude k dispozici jacuzzi, střešní infinity bazén, sluneční terasy, privátní parkovací místa, venkovní fitness, prostor pro barbecue, dětské hřiště, palmy s automatickým zavlažováním a osvětlení dokreslující idylickou atmosféru. Resort je ideální pro příležitostné prázdninové návštěvy či jako místo k trávení aktivního důchodu.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímé letecké spojení, a to po celý rok. Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 56 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto nebo využít taxi.

Nejlepší klima v Evropě

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Nabízí přes 300 slunečných dní v roce a roční průměrnou teplotu 19 °C. Pobřeží u Estepony nabízí 17 pláží s jemným pískem, které se rozprostírají do délky až 21 km.

Termín výstavby

Apartmány jsou již ve výstavbě. Očekávané dokončení resortu je v květnu/červnu 2020.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej