Exkluzivní apartmány v prestižním La Marina de Sotogrande

Exkluzivní apartmány v prestižním La Marina de Sotogrande
Velikost: 96.91 - 144.50 m²
Cenové rozmezí: 398.000 - 605.000 €
Město: San Roque, Cádiz
ID nemovitosti: TW19855
11.4.2019

Popis nemovitosti

Koupě nemovitosti není jen investice. Je to možnost uskutečnit svůj sen. Příležitost žít jinak. Kdykoliv v roce si užívat nádherné moře, dlouhé písečné pláže, nejlepší golfová hřiště či vynikající španělskou kuchyni z pohodlí domova. Staňte se prvním majitelem některého z exkluzivních apartmánů v blízkosti prestižního přístaviště La Marina de Sotogrande.

Nové apartmány nejen pro jachtaře

Nový přímořský resort zahrnuje 56 apartmánů, které nabízí nádherný výhled na La Marina de Sotogrande. Většina apartmánů disponuje 2 ložnicemi, ale na výběr je i několik tříložnicových. Developer nabízí také možnost přestavby dvou apartmánů na prostorný apartmán se 4 – 5 ložnicemi. Apartmány jsou velmi moderní a světlé a náleží k nim privátní terasy orientované na východ a jihovýchod, kde si dosyta můžete užít slunce, světlo, nádherné výhledy a atmosféru tohoto úžasného místa. Ke každému apartmánu náleží garážové parkovací místo a komora. Obojí je již zahrnuto v kupní ceně. Součástí privátního resortu jsou bazény a nádherně upravené zahrady.

Nejprestižnější rezidenční oblast jižního Španělska

Kupte si apartmán v jedné z nejprestižnějších rezidenčních oblastí jižního Španělska a užívejte si služby na nejvyšší úrovni v přístavu La Marina de Sotogrande, yacht clubu, blízkosti nádherných pláží (pouze 5 minut odsud) nebo Santa Maria Polo Club, jedinečnou destinaci pro milovníky golfu a pola. V okolí se nachází 5 golfových hřišť, z nichž nejvyhledávanější jsou Valderrama (dějiště Ryder Cupu), Real Club de Sotogrande a San Roque Golf. Místo je ideální také pro milovníky jachtingu, vodních sportů, pro hráče tenisu či paddle tenisu. V těsné blízkosti najdete mnoho restaurací, obchodů, tenisový klub, klub vodních sportů či paintballové hřiště.

Umístění

Sotogrande/ San Roque se nachází přibližně 25 km od Gibraltaru, mezinárodního letiště v Gibraltaru a přibližně 100 km od mezinárodního letiště v Málaze, kam je z Prahy celoročně zavedeno přímé letecké spojení.

Termín výstavby

Výstavba byla již zahájena. Dokončení resortu je plánováno na listopad 2020.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej