Exkluzivní residence v 1. linii u písečné pláže v dosahu Málagy

Exkluzivní residence v 1. linii u písečné pláže v dosahu Málagy
Velikost: 96.17 - 149.01 m²
Cenové rozmezí: 895.000 - 1.340.000 €
Město: Torremolinos
ID nemovitosti: PN20084
15.3.2021

Popis nemovitosti

Představujeme novou exkluzivní residenci 104 apartmánů v 1. linii u pláže, jejíž inovativní design skvěle propojuje prostorný moderní interiér s pobřežím a maximalizuje výhledy na otevřené moře. Vynikající umístění a excelentní vybavení resortu povýší váš životní styl na zcela novou úroveň. Dva venkovní bazény obklopené svěží zahradou, vnitřní plavecký bazén, sauna, turecké lázně či plně vybavené moderní fitness dokonale harmonizuje vaše tělo i mysl. Toto není jen druhý domov u moře, toto je váš splněný sen.

Přednosti resortu:

 • První linie u pláže
 • Panoramatické výhledy na moře
 • 104 apartmánů s 1 – 4 ložnicemi
 • Exkluzivní vybavenost resortu
 • 2 venkovní bazény, vnitřní plavecký bazén
 • Sauna, turecké lázně, plně vybavené fitness
 • Plně vybavené kuchyně Gunni & Trentino se spotřebiči Bosch
 • Podlahové topení
 • 800 metrů od Parador Málaga Golf
 • 6,5 km od letiště Málaga s přímým celoročním spojením z Prahy
 • 3 minuty od obchodního centra
 • 22 minut od centra Málagy
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Málaga

Málaga je slavné přístavní město na jihu Španělska a jedno z hlavních center překrásného pobřeží Costa del Sol. Díky příjemnému podnebí je Málaga jedním z nejoblíbenějších turistických destinací Iberského poloostrova. Užijte si více než 320 slunečných dní v roce, jemné písečné pláže omývané Středozemním mořem, projděte se starým městem nebo navštivte maurskou pevnost Alcazaba a katedrálu Catedral de la Encarnación.

Málaga představuje také důležité město kultury. Nachází se zde více než 50 muzeí a kulturních prostor. Navštívit můžete i slavné Picassovo muzeum, které vzdává hold výjimečnému malíři, který se v Málaze narodil. Oblíbené je rovněž muzeum moderního umění Centre Pompidou s jedinečnými uměleckými díly 20. a 21. století. Po aktivně stráveném dni zajděte do některé z obrovského množství restaurací a ochutnejte zdejší bohatou kuchyni. Najdete zde i restaurace oceněné Michelinskou hvězdou, jako je José Carlos García. Samozřejmostí jsou plážové bary a slavné tapasové restaurace.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Kvalita v každém detailu. Tak by se daly jednoduše popsat apartmány, kvalita použitých materiálů, provedení i důmyslné rozmístění jednotlivých pokojů.  Zajišťují maximální rovnováhu mezi designem a funkčností.

Vybírat můžete z apartmánů s 1 – 4 ložnicemi s úžasnými výhledy na moře. Jednotky jsou plné přirozeného světla a vynikají moderním designem. Součástí je plně vybavená kuchyň značky Gunni & Trentino se spotřebiči Bosch. V apartmánech je zavedeno podlahové topení. K apartmánů náleží parkovací místo a sklep.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 8 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Termín výstavby

Výstavba byla zahájena ve 2. čtvrtletí 2019. Plánované dokončení je ve 3. čtvrtletí 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej