Exkluzivní resort řadových domů v první linii u pláže

Exkluzivní resort řadových domů v první linii u pláže
Velikost: 259.60 - 323.00 m²
Cenové rozmezí: 1.200.000 - 1.990.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: PN19898
12.10.2019

Popis nemovitosti

50 moderních luxusních řadových domů, fantastické umístění, absolutní soukromí, privátní střešní terasa s jacuzzi, dechberoucí výhledy na moře. To je nový inovativní rezidenční projekt, který se stal synonymem luxusu.

Skvělé umístění

Resort se nachází ve první linii přímo u krásné klidné pláže na pobřeží Costa del Sol v nejexkluzivnější části západního okraje Estepony. Představuje útočiště klidu a bezpečí, je dobře izolovaný od ostatních sousedních urbanizací, je obehnaná veřejnými zelenými plochami a borovým hájem. Nachází se jen pár minut chůze od přístavu Estepona, v blízkosti centra města s výjimečně dobrým spojením do proslulého Puerto Banús, Marbelly a letišť v Málaze a Gibraltaru. Jako jedna z nejvyhledávanějších a neznámějších rezidenčních destinací v Evropě nabízí tato oblast ráj pro ty, kteří hledají luxusní životní styl na pobřeží Středozemního moře a vynikající investiční příležitost.

Oblast nabízí na jedné straně bohaté kulturní dědictví a úžasnou atmosféru bývalé rybářské vesničky a na druhé kosmopolitní prostředí s nekonečným množstvím zábavy. Na pobřeží se nachází více než 60 golfových hřišť (včetně desítky v blízkosti resortu) a další špičkové vybavení pro volný čas. Pláže čítají více než 20 km, jsou poseté plážovými bary, restauracemi a nabízí širokou škálu vodních aktivit.

Skvěle vybavený resort

Resort nabízí svým majitelům svěží zahrady s prostorným infinity bazénem, 50m olympijským bazénem a brouzdalištěm pro děti. Součástí je také spa s vyhřívaným bazénem, turecké lázně, spa a plně vybavená posilovna. Třešničkou na dortu jsou kaskádové vodopády ve svěžích zahradách, chill-out zóny či velké plážové postele v balijském stylu.

Luxusní řadové domy do osobního vlastnictví

Řadové domy vynikají moderním architektonickým designem a jsou k dispozici v různých velikostech od 3 ložnicových až po 5 ložnicové. Při plánování bylo prvořadé zdůraznění přirozeného světla. Velká okna, minimální profily, přirozeně prosvětlené kazetové schodiště podtrhují otevřený inovativní design, který navíc doplňují velkoformátové keramické dlaždice. Kuchyně jsou prostorné, vybavené značkovými spotřebiči a jsou přímo propojeny s obývacím pokojem. Ten je díky své dvojité výšce velice vzdušný a světlý. Je propojen do horních patra skleněnou galerií, která ještě zvyšuje pocit výjimečnosti. Každý řadový dům má privátní střešní terasu s jacuzzi, pergolou, umělou trávou a grilem. Součástí všech jednotek je také vlastní podzemní garáž s privátním přístupem do domu. Resort disponuje také společným parkovištěm pro hosty.

Součástí vybavení řadových domů je krb, podlahové topení (na vodu v obytných prostorách, elektrické v koupelnách), klimatizace s možností topení, vestavěné skříně, bezpečnostní dveře a nejmodernější domovní automatizační systémy.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímé letecké spojení, a to po celý rok. Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 57 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto nebo využít taxi.

Nejlepší klima v Evropě

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Nabízí přes 300 slunečných dní v roce a roční průměrnou teplotu 19 °C.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej