Exkluzivní vilky přímo u golfu a 5 minut od pláže

Exkluzivní vilky přímo u golfu a 5 minut od pláže
Velikost: 138.64 - 141.61 m²
Cenové rozmezí: 570.000 € - 788.000 €
Město: La Cala de Mijas
ID nemovitosti: PN20370
2.3.2023

Popis nemovitosti

Nový resort o 80 vilkách se 3 nebo 4 ložnicemi na prodej má ideální polohu pro golfové nadšence – leží přímo u golfového hřiště Chaparral. Jen 5 minut od pláže a v těsné blízkosti živé a rušné zábavní oblasti La Cala de Mijas a historického centra Fuengiroly. Pouhých 20 minut jízdy odtud se nachází pulzující a sofistikované město Marbella a na letiště v Málaze se dostanete za 25 minut.

Přednosti resortu

 • Přímo u golfového hřiště Chaparral.
 • 5 minut jízdy od nejbližší pláže.
 • Perfektní celoroční destinace.
 • Prostorné terasy s panoramatickým výhledem.
 • Společné zahrady s velkým bazénem a relax zónami.
 • Exkluzivní přístup do sportovního centra, kde najdete posilovnu a lázně.
 • Designové navržené interiéry plné světla.
 • Plně vybavené kuchyňské linky a koupelny.
 • Přímo pod pohořím Sierra de Mijas, které je jako stvořené pro pěší turistiku.
 • 20 minut od města Marbella.
 • Pouze 25 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
 • Kupující neplatí realitní provizi!

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2,5 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

La Cala de Mijas

Půvabná vesnice La Cala de Mijas se nachází mezi městy Fuengirola a Marbella a patří mezi oblíbené destinace s s mnoha dobrými restauracemi, obchody, lékárnou a bary na pláži. Mezinárodní letiště Malaga je vzdáleno pouhých 20 minut jízdy autem.

Golfové hřiště Chaparral

Chaparral je 18jamkové golfové hřiště typu „Parkland Forest“ obklopené středomořským lesem. Chaparral Golf Club se nachází v srdci Andalusie, v údolí Mijas Golf Valley. Díky tomu, že se nachází v těsné blízkosti moře a pouhých 25 minut jízdy od letiště v Malaze, je oblíbeným cílem golfistů z celé Evropy. Klub je ideálním výchozím bodem pro kombinovanou dovolenou spojenou s golfem a kulturou.

Společné prostory

Kromě krásných a udržovaných zahrad, relaxačních zón a společného venkovního bazénu získáte také přístup do přilehlého exkluzivního sportovního a rekreačního centra s kurty na pádlování, lázněmi a posilovnou.

Vybavení apartmánů

Velká okna, velkoformátová porcelánová dlažba a orientace vilek umožňují maximální využití přirozeného světla v kteroukoli denní dobu. Na prostorných terasách si vychutnáte úchvatné západy slunce či ranní kávu.
Kuchyně jsou vybavené s pracovními deskami z křemene, vestavěnými spotřebiči a LED osvětlením. Koupelny jsou zařízené s důrazem na eleganci a jemné přírodní odstíny.

Termín dokončení

Stavební práce byly zahájeny na podzim 2022. Dokončení resortu je plánováno na konec roku 2024.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej