Exkluzivní vily u pláže Playa San Juan

Exkluzivní vily u pláže Playa San Juan
Velikost: 428.00 - 429.00 m²
Cenové rozmezí: 1.390.000 - 1.590.000 €
Město: San Juan de Alicante
ID nemovitosti: TM20033
11.12.2020

Popis nemovitosti

Představujeme unikátní rezidenční komplex luxusních vil s privátním bazénem, které nabízí veškerou intimitu a soukromí, a přitom jsou jen pár kroků od pláže Playa San Juan. Tato oblast je jednou z nejrychleji rostoucích čtvrtí hlavního města provincie Alicante a představuje ideální místo pro život, nebo druhý domov na pláži. Můžete si zde užít veškerý klid a pohodu přímořského života a zároveň vás od centra Alicante se všemi obchody a službami dělí pouhých 8 km.

Přednosti resortu:

  • Luxusní vily u pláže San Juan, oceněné modrou vlajkou
  • Výhled na moře ze všech pater domu
  • Moderní a elegantní design
  • Privátní zahrady, prostorné terasy, bazén
  • Blízkost služeb, obchodů i mezinárodního letiště
  • 2 vynikající golfová hřiště v blízkém okolí
  • Výtah
  • Garážová parkovací místa pro 3 auta
  • Kupující neplatí realitní provizi

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Pláže

Pláž San Juan, oceněná modrou vlajkou, vybízí k aktivnímu trávení volného času i zaslouženému odpočinku. Součástí jsou hřiště na plážový volejbal a půjčovna lodí. Dlouhá pobřežní promenáda je ideální pro běžce, ale i k poklidným procházkám s krásnými výhledy. Pro děti je na pláži připraveno hřiště se skluzavkami, houpačkami a hracími domky. V blízkosti se nachází zátoky Cabo de Las Huetas, které ocení především milovníci šnorchlování a potápění.

Golfová hřiště

Jste milovníci golfu? Pak vás jistě potěší blízkost vynikajících golfových hřišť. Pouze kilometr odsud je Golf Club Alicante Golf s vlastním nákupním centrem s restauracemi. Vyzkoušet můžete také golfové hřiště Bonalba, která se nachází jen pár kilometrů odsud.

Vily k prodeji do osobního vlastnictví

Architektonický návrh dokonale integruje svěží zelené zahrady a zlatavý písek okolních pláží. Nabízená fáze projektu zahrnuje pouze 2 vily se 3 ložnicemi a 4 koupelnami na soukromém pozemku s bazénem, zahradou a garáží pro 3 auta. Vily jsou ve velmi moderním a elegantním stylu. Díky jedinečnému umístění nabízí domy ze všech pater okouzlující výhled na moře. Pro maximální komfort jsou instalovány výtahy, které vás pohodlně dostanou do všech pater vily.

Dokončovací práce ve vašem stylu

Projekt respektuje, že každá nemovitost je jedinečná, stejně jako její majitel. Nabízí proto servis interiérových designérů, kteří pomohou analyzovat prostor, vaše potřeby a vkus. Pomohou vám vybrat perfektní materiály a dekorace, aby byl váš dům perfektní a prezentoval vaše já. Žijte svůj středomořský sen.

Poprodejní služby pro maximální komfort

Jelikož si developer své zákazníky hýčká, nabízí i poprodejní služby, aby si vlastníci mohli svou vilu užívat naplno a bez starostí. Součástí nabízených služeb je údržba a správa nemovitosti včetně údržby zahrady.

Termín výstavby

Plánované dokončení je v červnu 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej