Ikonické apartmány s přístupem na písečnou pláž

Ikonické apartmány s přístupem na písečnou pláž
Velikost: 92.96 - 98.52 m²
Cenové rozmezí: 494.500 - 1.450.000 €
Město: Fuengirola
ID nemovitosti: PN20081
5.3.2021

Popis nemovitosti

Představujeme exkluzivní resort 39 apartmánů umístěných ve 3 ikonických budovách jen pár kroků od dlouhé písečné pláže. Celý komplex je velmi moderní, interiéry vzdušné a venkovní plochy zalité sluncem 320 dní v roce. Apartmány splňují ty nejnáročnější požadavky na komfort majitelů i jejich hostů. Díky důmyslnému rozvržení a jižní orientaci nabízí všechny apartmány nádherný výhled na moře.

Přednosti resortu:

 • 3 ikonické budovy s přístupem na písečnou pláž.
 • 39 apartmánů se 2 – 3 ložnicemi.
 • Panoramatický výhled na moře ze všech apartmánů.
 • Venkovní bazény, zahrady.
 • Plně vybavené fitness, sauna.
 • Kuchyň se spotřebiči značky Bosch, podlahové topení v hlavních koupelnách.
 • 22 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
 • 15 minut od golfových hřišť Cerrado del Águila, Club de Golf El Chaparral, La Noria Golf Resort.
 • 28 minut od Marbelly.
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok.
 • Již dokončeno.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Fuengirola

Fuengirola každého návštěvníka učaruje svými nádhernými dlouhými písečnými plážemi, které jsou po většinu roku zalité sluncem. Osm kilometrů pláží se pyšní modrou evropskou vlajkou, osvědčením čistoty a kvality.  Kromě toho se Fuengirola může pochlubit nejdelší promenádou v Evropě, kterou lemují plážové restaurace a bary s nádherným výhledem na pobřeží.

Bývalá rybářská vesnička se proměnila a moderní středisko s přístavištěm pro luxusní jachty, obchody a restauracemi. V oblasti nechybí nic pro dokonalý druhý domov u moře. Zde si naplno užijete příjemně uvolněnou atmosféru, typickou pro letní Andalusii.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 22 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z elegantně navržených apartmánů s 2 -3 ložnicemi, kde se budete cítit jako doma. Apartmány vynikají svou prostorností, vzdušností a plně využívají přirozeného světla. Z apartmánů můžete vstoupit na okouzlující terasy s nádherným panoramatickým výhledem na moře.

Excelentní vybavení resortu

Majitelé apartmánů v resortu mají přístup k řadě prvotřídních služeb a vybavení. Mezi ně patří bazény s výhledem na moře, fitness, sauna, tropické zahrady, garáže a sklepy.

Termín výstavby

Apartmány jsou dokončeny a připraveny k předání. Stavba byla dokončena ve 3. čtvrtletí roku 2020.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Video

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej