Investiční městské apartmány s garantovaným příjmem 5 %

Investiční městské apartmány s garantovaným příjmem 5 %
Velikost: 35.46 - 80.35 m²
Cenové rozmezí: 132.770 - 215.900 €
Město: Málaga
ID nemovitosti: OT20065
3.2.2021

Popis nemovitosti

Představujeme unikátní investiční příležitost. Kompletně renovované apartmány v centru Málagy k dlouhodobému pronájmu s garantovaným příjmem z pronájmu 5 % po dobu prvních tří let. Stačí si vybrat 3 apartmány v resortu včetně nábytku. Kontaktujte nás.

Přednosti resortu

 • Při koupi 3 apartmánů 5 % garantovaný roční příjem v průběhu prvních 3 let
 • 46 městských apartmánů po rekonstrukci
 • Služby bytového architekta
 • Parkovací místo v ceně
 • Resort na prominentním Costa del Sol
 • Centrum města Málaga, blízkost obchodů, služeb, restaurací, univerzity
 • 10 minut od autobusové a vlakové zastávky
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy (20 minut od resortu)
 • Pláž Playa de la Malagueta 10 minut autem od resortu
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Málaga

Málaga je slavné přístavní město na jihu Španělska a jedno z hlavních center překrásného pobřeží Costa del Sol. Díky příjemnému podnebí je Málaga jedním z nejoblíbenějších turistických destinací Iberského poloostrova. Užijte si více než 320 slunečných dní v roce, jemné písečné pláže omývané Středozemním mořem, projděte se starým městem nebo navštivte maurskou pevnost Alcazaba a katedrálu Catedral de la Encarnación.

Málaga představuje také důležité město kultury. Nachází se zde více než 50 muzeí a kulturních prostor. Navštívit můžete i slavné Picassovo muzeum, které vzdává hold výjimečnému malíři, který se v Málaze narodil. Oblíbené je rovněž muzeum moderního umění Centre Pompidou s jedinečnými uměleckými díly 20. a 21. století.

Po aktivně stráveném dni zajděte do některé z obrovského množství restaurací a ochutnejte zdejší bohatou kuchyni. Najdete zde i restaurace oceněné Michelinskou hvězdou, jako je José Carlos García. Samozřejmostí jsou plážové bary a slavné tapasové restaurace.

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu zde činí v listopadu 18 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o čtyři stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Představujeme rekonstruovaný resort 46 apartmánů, které jsou situovány v třípatrové budově s výtahem. Studia, apartmány s 1 – 2 ložnicemi a 1 – 2 koupelnami, obývacím pokojem a kuchyní. Jednotky jsou plné přirozeného světla a vynikají moderním designem. Součástí je klimatizace a plně vybavená kuchyň včetně nábytku, lednice, varné desky, trouby, digestoř, pračky, sušičky a dřezu. K apartmánům náleží 1 parkovací místo.

Garantovaný příjem z pronájmu 5 %

Developer nabízí garantovaný příjem z dlouhodobého pronájmu ve výši 5 % z kupní ceny nemovitosti v průběhu prvních 3 let. Tato nabídka platí, pokud si investor koupí 3 apartmány. Příjem je vyplácen za předpokladu, že si majitel nechá apartmán vybavit nábytkem od developera. Investor z výnosu vyplácí daň z nemovitosti, daň ze zisku a poplatek za odvoz odpadu. Náklady na elektřinu a vodu jdou k tíži nájemníka.

Vybavení bez starostí se službami bytového architekta

Developer se specializuje i na bytovou architekturu. Ochotně pomůže i s vybavením dalším nábytkem. Ten je účtován zvlášť dle vašeho výběru.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 20 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej