Jávea: Moderní apartmány nedaleko malebných zátok

Jávea: Moderní apartmány nedaleko malebných zátok
Velikost: 92.62 - 94.75 m²
Cenové rozmezí: 254.000 € - 299.000 €
Město: Jávea
ID nemovitosti: TW20285
24.8.2022

Popis nemovitosti

Nový resort se skládá ze 74 apartmánů na prodej se dvěma nebo třemi ložnicemi. Každý dům byl postaven a dokončen z materiálů nejvyšší kvality. Do společných prostor patří bazény (pro dospělé i děti) a nádherné zahrady, kde si můžete užívat pohodlí a odpočinek.

Přednosti resortu

  • 74 nových apartmánů na prodej v jedné z nejkrásnějších lokalit na Costa Blanca.
  • Pár minut od písečné pláže Playa de Guijarros.
  • Bazén pro dospělé a bazén pro děti.
  • Krásné a udržované zahrady.
  • Prosvětlené a moderní interiéry. 
  • V docházkové vzdálenosti najdete spoustu restaurací, barů a obchodů.
  • Ideální pro celoroční pobyt.
  • Mezinárodní letiště v Alicante leží cca hodinu od resortu.

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Oblast Jávea

Oblast Jávea / valencijsky Xàbia známá také jako La Perla de la Costa Blanca je významným turistickým místem oblíbeném na severu od Alicante.

Nachází se mezi výběžky San Antonio a Cabo de la Nao na úpatí pohoří Montgó (chráněná přírodní oblast). Vyniká svými nádhernými plážemi a zátokami s křišťálově čistou vodou, kde požitek z koupání je opravdu kouzelný. Celoročně můžete provozovat různé typy vodních aktivit jako plachtění nebo potápění.

Jávea patří k nejoblíbenějším turistickým místům na pobřeží Costa Blanca. Vzhledem k tomu, že se nachází přibližně 100 km od mezinárodního letiště Altet (v Alicante) a Manises (ve Valencii), je zde výborné dopravní spojení po pozemních komunikacích či letecky.

Více o resortu

V apartmánech se nachází dvě koupelny, otevřená kuchyň a obývací místnost s jídelnou. Obývací místnost disponuje velkými okny, díky kterým je celá místnost krásně prosvětlená. Na prostornou terasu se dostanete přímo z obývacího pokje. K základnímu vybavení domu patří klimatizace a topení, kuchyňská linka s troubou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou a digestoří. Ke každému apartmánu patří podzemní parkovací stání.

Termín výstavby

Předpokládaný termín dokončení je stanoven na březen 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej