Jedinečné apartmány 5 minut od písečné pláže

Jedinečné apartmány 5 minut od písečné pláže
Velikost: 82.90 - 98.00 m²
Cenové rozmezí: 436.700 € - 519.700 €
Město: Cancelada
ID nemovitosti: MP20390
24.3.2023

Popis nemovitosti

Nový a jedinečný resort najdete v Canceladě, jedné z nejlepších částí Nové zlaté míle v Esteponě. Resort o 4 podlažích má 82 apartmánů se 2 a 3 ložnicemi na prodej. Drtivá většina apartmánů bude mít prostorné terasy a/nebo zahrady, penthouse apartmány i střešní terasy. Z většiny apartmánů si vychutnáte velkolepý výhled na moře. Zrelaxovat můžete u velkého bazénu, spa nebo ve vinném sklípku. Z letiště v Gibraltaru či v Málaze se do resortu dostanete za cca 50 minut.

Přednosti resortu

 • 5 minut jízdy od písečné pláže.
 • 15 minut od golfových hřišť.
 • Drtivá většina apartmánů má skvělý výhled na moře.
 • Prostorné zahrady s bazénem.
 • Plně vybavená posilovna.
 • Exkluzivní společenský klub.
 • Součástí resort je i vinný sklípek.
 • Ke každému apartmánu náleží parkovací místo.
 • Moderní a vysoce kvalitní vybavení.
 • 15 minut od centra Estepony.
 • Cca 50 minut od mezinárodního letiště v Málaze či Gibraltaru.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období. 

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně. 

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia, v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf či se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu. 

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Estepona

Estepona je oblíbené letovisko a významné přístavní město na jihozápadě Andalusie. Z jedné strany je obklopeno blankytným Středozemním mořem a z druhé strany pohořím Sierra Bermeja s nejvyšším vrcholem 1449 m n. m.

Centrum města si zachovává své jedinečné charisma a podobu typické bílé andaluské vesničky. Navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem a nádherná 2 km dlouhá pláž La Rada s jemným pískem, která je místní chloubou. Tu lemuje nádherná palmová promenáda s obchůdky a restauracemi. Estepona navazuje na pláže nedalekého letoviska Marbella a celé pobřeží zde dosahuje délky úžasných 21 km. Město nabízí veškeré služby a perfektní zázemí pro maximální komfort svých návštěvníků. Najdete zde také překrásné historické centrum, golfová hřiště a mnoho okouzlujících pláží.  Není divu, že je Estepona jednou z nejdůležitějších rekreačních oblastí na Costa del Sol.

Společenský klub

Exkluzivní prostor pro rezidenty, jehož součástí je sauna a lázně, plně vybavená soukromá posilovna a kavárna s velkou terasou, kde můžete pořádat soukromé akce.

Vybavení apartmánů

Apartmány jsou navrženy tak, aby poskytovaly jedinečný zážitek z bydlení. Špičkové porcelánové obklady a dlažby, prostorné kuchyně s prvotřídními spotřebiči, klimatizace a mnoho dalšího čeká na nové majitele.

Termín dokončení

Dokončení výstavby resortu je plánováno na léto 2025.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej