Jedinečný resort s panoramatickým výhledem a 5 minut od golfového hřiště

Jedinečný resort s panoramatickým výhledem a 5 minut od golfového hřiště
Velikost: 76.47 - 164.97 m²
Cenové rozmezí: 325.000 € - 599.000 €
Město: Benalmádena
ID nemovitosti: PN20371
3.3.2023

Popis nemovitosti

Exkluzivní resort se 49 apartmány a 2 domky na prodej se nachází v žádané lokalitě města Benalmádena. Díky umístění se apartmány mohou pochlubit úchvatným panoramatickým výhledem na moře a pobřeží. Další výhodou je blízkost skvělého golfového hřiště Benalmádena či Torrequebrada. V resortu si můžete odpočinout u velkého venkovního bazénu nebo si dát do těla v moderně vybaveném fitness centru. Na mezinárodní letiště v Málaze se dostanete za 15 minut.

Přednosti resortu

 • 2 minuty od Benalmádena Golf. 
 • 5 minut od Golf Torrequebrada.
 • Prostorné terasy s panoramatickým výhledem.
 • 8 minut jízdy od písečné pláže.
 • Překrásný výhled na moře a pobřeží.
 • Otevřené interiéry plné světla.
 • Plně vybavené kuchyňské linky a koupelny.
 • Moderní fitness centrum.
 • Společné a udržované zahrady s venkovním bazénem.
 • Penthouse apartmány se střešními terasami.
 • Přímo pod pohořím Sierra de Mijas, které je jako stvořené pro pěší turistiku.
 • Jen 15 minut od mezinárodního letiště v Málaze.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období. 

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně. 

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia, v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf či se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu. 

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Benalmádena

Benalmádena vytváří spolu s vyhlášenými letovisky Torremolinos a Fuengirola velkou rekreační zónu východně od Marbelly, která nabízí nespočet volnočasových aktivit různého zaměření. Najdete zde rozlehlou sportovní marinu, golfová hřiště, nádherné písečné pláže, široké bulváry a úžasnou palmovou promenádu. To vše doplňuje nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Velmi oblíbeným místem je také ikonický buddhistický chrám Estupa de la Iluminación, kde si můžete kromě meditací užívat také úžasný nerušený výhled na moře. Jedná se dokonce o největší buddhistický chrám v Evropě. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa.

Golfové hřiště Benalmádena

Benalmádena Golf je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče, kteří potřebují zlepšit svou krátkou hru. Jedná se o technické hřiště o 9 jamkách s parem 27, se širokými greeny a určitou obtížností, která trénuje dovednosti hráčů. Je to bezpochyby nejlepší hřiště Pitch & Putt, které na pobřeží Costa del Sol najdete. Najdete zde vše, co potřebujete – parkoviště, kavárnu, restauraci, obchod, šatny a navíc má rychlý a snadný přístup z dálnice A-7!

Více o apartmánech

Apartmány a jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlné a moderní bydlení. Plně vybavené kuchyně z nejkvalitnějších materiálů jsou integrované do obývacího pokoje. Z místností je přímý vstup na prostorné terasy, kde si můžete užívat panoramatické výhledy na moře.

Termín dokončení

Výstavba bude zahájena v létě 2023 a předpokládané dokončení resortu je plánováno na léto 2025.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej