Komplex nových apartmánů přímo na pláži

Komplex nových apartmánů přímo na pláži
Cenové rozmezí: 270.000 - 523.000 €
Město: Nerja
ID nemovitosti: TR18913
21.4.2015

Popis nemovitosti

Představujeme Vám nový komplex apartmánů v těsné blízkosti pláže pouhých 40 kilometrů od Malagy a 6 minut od Nerji. Komplex sestává z exkluzivních apartmánů s 1 a 2 ložnicemi s velkými terasami orientovanými k moři. Apartmány jsou plně zařízeny komfortním a funkčním vybavením. Komplex nabízí venkovní plavecký bazén, tenisový kurt, panelový kurt, soukromé parkoviště, svěží zahrady, dětské hřiště, 2 výtahy, satelitní TV, wi-fi dostupné ve společných prostorech komplexu, individuální úložné prostory pro kola, surfy, kanoe apod.

Umístění této rezidence, její vybavení a přilehlá infrastruktura vyzývá k relaxaci a pobytu po celý rok. V blízkosti jsou supermarkety, lékárny, autobusové zastávky apod. Pouze 10 minut odsud je nemocnice, golfové hřiště a přístav.

Nerja je pobřežní město v provincii Malaga v regionu Andalusie, ve východním cípu provincie Málaga. Nerja je významným letoviskem Costa del Sol.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej