Krásné apartmány a řadové domy u moře a golfového hřiště

Krásné apartmány a řadové domy u moře a golfového hřiště
Velikost: 174.19 - 176.68 m²
Cenové rozmezí: 319.000 - 370.000 €
Město: Alcaidesa
ID nemovitosti: LH19455
9.8.2018

Popis nemovitosti

Slunce, nádherné prostředí, fantastické výhledy na Středozemní moře a krásná krajina andaluského pobřeží – to vše činí z tohoto projektu výjimečné místo k bydlení. Dopravní dostupnost je díky nedaleké dálnici vynikající, rychle se odtud dostanete hned na tři mezinárodní letiště. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost. Uzavřený areál s byty, střešními byty a řadovými domy je hlídán 24 hodin denně a nachází se jen 250 metrů od pláže.

Byty se dvěma až třemi ložnicemi mají výměru od 85 m2, řadové domky se třemi až čtyřmi ložnicemi, orientované na různé světové strany, pak minimálně 100 m2. Jejich majitelé mohou využívat hustě osázené zahrady, louky, pergoly, dětská hřiště, kurty na padel tenis nebo čtyři velké bazény, u kterých se dá relaxovat pod modrou oblohou po celých 300 dní v roce.

Byty jsou prostorné a prosvětlené. Mají velkou terasu, která svou funkci plní díky příznivému počasí po celý rok, kompletně vybavenou kuchyň (v řadových domech jsou kuchyně částečně vybavené), obývací pokoj, jídelnu a mramorovou koupelnu a jsou vybaveny domovní technikou. Veškeré materiály jsou vysoce kvalitní a ihned po vstupu do bytu je z každého promyšleného detailu znát důraz na praktičnost. Ke každé jednotce náleží garáž a komora.

Čekají na vás mramorové podlahy, klimatizace, vířivka, dřevěné bezpečnostní dveře, okna s dvojitými skly a domácí videotelefon. Jistě oceníte i možnost koupě již zařízené nemovitosti.

Jedinečné rozmístění budov násobí pocit světla a prostoru. Pokud k tomu přičtete výhledy na moře, je tento projekt skutečným klenotem mezi nemovitostmi.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej