Krásné apartmány pro milovníky golfu a pláže

Krásné apartmány pro milovníky golfu a pláže
Velikost: 45.00 - 131.00 m²
Cenové rozmezí: 350.000 - 1.050.000 €
Město: Cabopino
ID nemovitosti: PN20179
3.11.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort 16 apartmánů v blízkosti Marbelly s 1, 3 a 4 ložnicovými byty a penthousy. Prostorné a světlé bydlení, ve kterém můžete začít nový život nebo si užít jedinečné chvíle o prázdninách na pobřeží Costa del Sol. Nádherný výhled na moře, bezprostřední blízkost golfového hřiště Cabopino Golf Marbella a špičkový design jsou tři silné důvody, proč si vybrat právě tento projekt.

Přednosti resortu:

  • Inovativní projekt v blízkosti Marbelly, který se skládá z 1, 3 a 4 ložnicových bytů a penthousů.
  • Prostorné a světlé bydlení, ve kterém můžete začít nový život nebo si užít jedinečné chvíle o prázdninách na pobřeží Costa del Sol.
  • Nádherný výhled na moře, bezprostřední blízkost golfového hřiště Cabopino Golf Marbella a špičkový design.
  • Velmi vysoký standard bydlení, každý apartmán je unikát, použity jsou kvalitní značky sanity, luxusní povrchy, elektrospotřebiče značky NEFF, video zvonek a další technické vychytávky.
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
  • Pouze 30 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 30 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Oblast Cabopino

Umístění projektu je ideální pro každého, kdo hledá místo s jedním z nejlepších klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období. Oblast Cabopino, Marbella, sdružuje vše, co byste si mohli přát. Na severu borové lesy a golfová hřiště. Na jihu je chráněná přírodní oblast Dunas de Artola, která se transformuje do pláže Cabopino, krásné a izolované pláže se zlatým pískem o délce asi 1 200 metrů, vedle které najdete stejnojmenný přístav.

Golfový ráj

Milujete golf? Moderní golfové hřiště máte v bezprostřední blízkosti. Několik dalších hřišť na vás čeká v blízkém okolí.

Vzdušné apartmány

Každý apartmán je jedinečný, žádné dva nejsou stejné. Podlahy místností jsou propojeny s podlahami teras a vytvářejí pocit otevřenosti vůči moři a horám. Moderní kuchyně vás zvou ke společným snídaním, večeřím, zážitkům…  Apartmány v přízemí mají navíc soukromé zahrady. Penthousy zase potěší soukromým bazénem.

Vysoký standard

Bydlení promyšlené do posledního detailu s cílem nabídnout vám pohodlí a nefalšovaný pocit luxusu. Na všechny plochy jsou použity kvalitní materiály a značky, těšit se můžete na klimatizaci, podlahové topení, velkoformátové obklady v koupelně a kvalitní spotřebiče značky NEFF. Bydlení je vybaveno velkoformátovými okny od podlahy ke stropu. Kvalita materiálů a moderní design jsou skvělým předpokladem pro jedinečný životní styl.

Společné prostory

Rozmístění apartmánů v různých výškách bylo cíleně navrženo tak, aby světlo a výhled na moře patřily k samozřejmostem. Ve společných prostorách čekají dva bazény a řada zahradních ploch. Užívejte si relaxaci plnými doušky.

Termín výstavby

Plánované dokončení výstavby je na podzim 2023.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej