Krásné bydlení u pláže na pobřeží Costa Blanca

Krásné bydlení u pláže na pobřeží Costa Blanca
Velikost: 84.50 - 91.40 m²
Cenové rozmezí: 214.000 - 259.000 €
Město: Punta Prima
ID nemovitosti: TW19006
9.8.2018

Popis nemovitosti

V části zvané Punta Prima na jednom z nejkrásnějších španělských pobřeží Costa Blanca nabízíme nové apartmány k prodeji. Resort je v těsné blízkosti krásné pláže a jeho okolí nabízí veškeré služby, které jsou pro moderní turismus nezbytné – obchody, restaurace, golfová hřiště, trhy, školy, nemocnice či přístav. Letiště je pouhých 35 km odsud.

Město Torrevieja je vzdálené jen 10 minut jízdy autem a je dostupné po kvalitních komunikacích. V blízkosti jsou také velká solná jezera a ptačí rezervace, ve kterých můžete sledovat volavky a plameňáky.

Apartmány se nacházejí v rezidenčním komplexu, který čítá více budov a propojují ho rozlehlé udržované zahrady s relaxačními zónami a bazénem s lehátky a slunečníky. Resort je postaven v moderním středomořském stylu.

Dovolte nám představit hlavní přednosti této nabídky:

  • Z komplexu můžete vstoupit přímo na pláž.
  • Apartmány mají prostorné terasy, ze kterých je krásný výhled na azurové moře.
  • Vaše nové bydlení bude obklopovat zeleň, jezírka, stromy a keře. Místo je naprosto ideální k nerušené relaxaci.
  • Apartmány mají vlastní parkovací místa v podzemí a v objektech funguje výtah.
  • Veškeré obklady, dlažby, okna či dveře jsou vkusné, moderní a splňují nejvyšší standardy.

Apartmány nabízí dostatek prostoru pro vícečlennou rodinu. Je zde kuchyň, obývací pokoj a 2 ložnice se 2 koupelnami. V nabídce jsou také větší apartmány pro Váš větší komfort z bydlení – tyto disponují 3 ložnicemi a 3 koupelnami.

Na tomto místě se určitě nebudete nudit. Můžete si vybrat ze široké škály vodních aktivit, ať už to bude windsurfing, plachtění nebo paragliding. Pokud dáváte přednost pohybu na souši, můžete si jít zahrát tenis, bowling, fotbal nebo golf.

Toto vše spolu s čilým městským ruchem s promenádami a čerstvým přímořským vzduchem vytváří opravdu vynikající místo pro život.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej