Luxusní apartmánové komplexy na dokonalém místě

Luxusní apartmánové komplexy na dokonalém místě
Velikost: 83.85 - 207.72 m²
Cenové rozmezí: 389.000 - 825.000 €
Město: Marbella
ID nemovitosti: PN20190
12.1.2022

Popis nemovitosti

Ideální celoroční destinace, kde máte na dosah jak hory, tak písečné pláže? Tím a mnohem dalším se mohou pochlubit luxusní komplex apartmánů na pobřeží Costa del Sol, které leží necelých 30 minut od letiště ve městě Málaga, kam se z Prahy dostanete během celého roku. V blízkosti apartmánů se nachází restaurace, kavárny, krásné pláže a dalších výhody spojené se španělským pobřežím.

Přednosti nemovitostí

  • Moderní komplexy apartmánů na idylickém místě
  • Na dosah je golfové hřiště Cabopino, písečné duny a přístav
  • Pouze 15 minuto od města Marbella a 30 minut od mezinárodního letiště v Málaze
  • Prostorné a světlé bydlení, ve kterém můžete začít nový život nebo si užít jedinečné chvíle o prázdninách na pobřeží Costadel Sol
  • K dispozici apartmány s výhledem na moře, špičkový design, použity jsou kvalitní značky sanity a luxusní povrchy.Velkolepé terasy jsou ideální pro relaxaci s rodinou a přáteli

Pobřeží jižního Španělska

Oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům zdejších nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Pokud zatoužíte po lyžování, lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Poznejte oblast Cabopino

Umístění projektu je ideální pro každého, kdo hledá místo s jedním z nejlepších klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období. Oblast Cabopino, Marbella, sdružuje vše, co byste si mohli přát. Na severu borové lesy a golfová hřiště. Na jihu je chráněná přírodní oblast Dunas de Artola, která se transformuje do pláže Cabopino, krásné a izolované pláže se zlatým pískem o délce asi 1 200 metrů, vedle které najdete stejnojmenný přístav.

Vybavení apartmánů

V komplexu očekávejte apartmány s prostornými, krásně orientovanými pokoji, velkoformátové porcelánové dlaždice, velká okna v ložnicích i v obývacím pokoji, která přináší světlo v kteroukoliv denní dobu.

Kuchyně jsou vybaveny předními značkami, vestavěnými spotřebiči a skrytým LED osvětlením. Velkoformátový obklad byl vybrán do koupelen s cílem nabídnout moderní design. Těšte se na pohodlí, funkčnost, praktičnost a oddanost standardům udržitelnosti s nízkou spotřebou.

Luxusní životní styl spojuje nejvyšší úroveň designu a pohodlí v kombinaci užívat si jak sportovní aktivity, tak dostatek slunečních paprsků. Pokud nebudete zrovna na jedné z pláží, odpočinout si můžete ve společné upravené zahradě s venkovním bazénem. K dispozici je i posilovna a krytý bazén pro kompletní péči o mysl a tělo.

Termín výstavby

Apartmány v 1. fázi výstavby jsou k předání ve 4. kvartálu roku 2021 a druhá fáze výstavby apartmánů bude připravena ve čtvrtém kvartálu roku 2023

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej