Luxusní apartmány a vily u golfového hřiště, Tenerife

Luxusní apartmány a vily u golfového hřiště, Tenerife
Velikost: 72.00 - 183.00 m²
Cenové rozmezí: 660.000 - 1.410.150 €
Město: Tenerife
ID nemovitosti: CB17093
19.4.2015

Popis nemovitosti

Nabízené nemovitosti se nachází v moderním developerském projektu situovaném přímo v jednom z nejluxusnějších golfových resortů v Evropě s výhledem na Atlantský oceán a ostrov La Gomera. Jedná se o velmi exkluzivní projekt, který nabízí veškerý myslitelný komfort. Komplex leží v sousedství luxusního hotelu, jehož služby budou majitelům k dispozici – speciální zvýhodněné ceny na tyto služby jsou samozřejmostí.K dispozici je 10 restaurací oceněných 2 Michelinskými hvězdami, 18 jamkové golfové hřiště navrženého Davem Thomasem a 7 tenisových kurtů. V blízkosti se nachází krásná pláž s bílým pískem, ke které je přístup usnadněn výtahem. V blízkosti Vám bude k dispozici i tenisová škola.

Obytná plocha apartmánů má výměru 72 až 183 metrů čtverečních, každý apartmán má zároveň velkou terasu s krásným výhledem na moře. Apartmány v přízemí nabízí i tropickou zahradu.

Součástí projektu je také výstavba společenského klubu, dále fitness, restaurace, 2 bazény (1 pro dospělé a 1 pro děti) a solárium. Výstavba bude probíhat v několika fázích – první a druhá fáze byla již prodána. Třetí fáze je již uvedena do prodeje a její dokončení se očekává na konci roku 2017. V ceně apartmánů je již zahrnuto kompletní vybavení a zařízení na úrovni pětihvězdičkového komplexu, klimatizace/topení, elektrické okenní rolety, garáž a sklep.

Apartmány je možné v době Vaší nepřítomnosti pronajímat. O pronájem se postará management resortu.

K dispozici jsou i luxusní vily, které jsou situovány stejně tak jako apartmány přímo na golfovém hřišti. Ze všech pozemků se nabízí hezký výhled na Atlantský oceán a na sousední ostrov La Gomera. Parcely mají rozlohu od 750 m2 do 2686 m2. Klient si může zakoupit pouze parcelu a výstavbu domu si zajistit sám. Lze také zajistit výstavbu na klíč, o kterou se postará tým architektů, projektantů a interiérových designérů.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej