Luxusní apartmány s jedinečným výhledem na moře v Cumbre del Sol

Luxusní apartmány s jedinečným výhledem na moře v Cumbre del Sol
Velikost: 177.00 - 241.00 m²
Cenové rozmezí: 383.004 - 540.736 €
Město: Cumbre del Sol
ID nemovitosti: VP18375
21.4.2015

Popis nemovitosti

Tento uzavřený rezidenční komplex s moderními apartmány je umístěn přímo u moře v jedné z nejexkluzivnějších oblastí středozemního pobřeží a disponuje tak neobyčejným výhledem na moře. V komplexu najdete rozsáhlé wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, spa, saunou a vířivkou, společnými zahradami, výtahem, krytým parkováním, atd.

Komplex sestává ze dvou bloků apartmánů, z nichž každý má 9 nemovitostí. Všechny apartmány jsou orientovány jihozápadním směrem.

V každém z bloků najdete 6 apartmánů se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, další 3 apartmány disponují 2 pokoji a 2 koupelnami. Všechny apartmány mají prostorný obývací pokoj a velkou plně vybavenou kuchyni s oddělenou jídelnou.

Apartmány mají obytnou plochu 177,99-241,94 m2. Všechny pokoje mají přímý přístup na terasu vpředu budovy, která disponuje nepřekonatelným výhledem na moře.

Apartmány jsou postaveny z vysoce kvalitních materiálů a vybavené značkovým zařízením vysoké kvality. Nechybí zde ani klimatizace, topení v podlaze, alarm, bezpečnostní dveře, rolety, aj.

Méně než 3 minuty cesty je k dispozici veškerá občanská vybavenost, obchodní centrum, restaurace, sportovní kluby s tenisovými kurty, pláže, mezinárodní škola… Oblast umožňuje úžasný odpočinek při relaxaci na pláži u moře na jednom z nejkrásnějších pobřeží na severu Costa Blanca.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej