Luxusní apartmány v obklopení zeleně

Luxusní apartmány v obklopení zeleně
Velikost: 102.00 - 205.00 m²
Cenové rozmezí: 820.000 - 1.195.000 €
Město: Sotogrande
ID nemovitosti: PN20183
4.11.2021

Popis nemovitosti

Jedná se o rezidenční projekt, jaký nemá obdoby, navržený s ohledem na komunitu, pohodlí a luxus a zároveň respektuje přírodní krásy okolí. 121 apartmánů zasazených do 6 hektarů parku nabízí vlastníkům jedinečné společné prostory s nejmodernějším vybavením.

Přednosti resortu:

  • Sotogrande je největší soukromý rezidenční areál vybudovaný v Andalusii.
  • Velmi luxusní apartmány s moderním designem, ve kterých máte možnost užít si jedinečné chvíle o prázdninách na pobřeží Costa del Sol.
  • Apartmány obklopuje 6 hektarů parku. Areál nabízí obyvatelům jedinečné společné prostory s nejmodernějším vybavením a bazény pro děti.
  • V bezprostřední blízkost osmnáctijamkové golfového hřiště Real Club de Golf Sotogrande a pláž Playa de Sotogrande.
  • Rychlé spojení do Marbelly i do Gibraltaru.
  • Oblast slunce, skvělého vína i pozorování velryb.
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
  • Pouze 60 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Poznejte oblast Sotogrande

Sotogrande je místem, kde máte možnost prožívat ty nejlepší andaluské zážitky pro dobrodruhy, cestovatele, golfové nadšence a milovníky slunce. Od ochutnávky vína a pozorování velryb až po celou řadu dalších aktivit pro celou rodinu. Samotný projekt se nachází v exkluzivní komunitě, kam mají přístup pouze obyvatelé. Sotogrande je skvělým příkladem bezpečného a klidného letoviska. Na dosah je jak Marbella, tak Gibraltar. Jedinečné pláže lemující Costa del Sol můžete objevovat s příkladnou jednoduchostí. Uzavřená rezidenční komunita se stane druhým domovem, kam se budete rádi vracet.

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Sotogrande krásných 18 stupňů Celsia. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 3 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během krátké chvilky si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Golfový ráj

V Sotogrande je pět osmnáctijamkových golfových hřišť včetně hřiště Valderrama, které patří od roku 1980 k evropským hřištím číslo 1.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 60 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Společné prostory

Tato bezpečná uzavřená komunita bez aut nabízí prostor, přírodu a vybavení, které je stvořeno pro rodiny. K dispozici je hlavní bazén a dětský bazén s písečným dnem, zahrady, několik herních ploch, kroketové hřiště a pěší stezky pro běhání.

Luxusní a velké apartmány

To nejlepší z moderního otevřeného bydlení. Velkoryse dimenzované byty s celkovou plochou od 181 do 524 m2 zahrnují podlahové vytápění a klimatizační systémy Aerotherm, nejnovější italské koupelnové doplňky a luxusní značkové kuchyně.

Moderní a příkladně elegantní interiéry plynule přecházejí v nádherné terasy, ideální pro stolování pod širým nebem a relaxaci. Apartmány mají dle umístění v rámci budovy buď terasy o rozloze nejméně 65 metrů, velké střešní terasy, nebo soukromé zahrady. Ke všem nemovitostem patří 2 soukromé garážové stání a prostorné sklady.

Termín výstavby

Stavba byla již zahájena. Dokončení je plánované na podzim 2022.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej