Luxusní byty v krásném prostředí u moře ve Španělsku

Luxusní byty v krásném prostředí u moře ve Španělsku
Velikost: 79.99 - 98.54 m²
Cenové rozmezí: 148.600 - 340.000 €
Město: Alcaidesa
ID nemovitosti: LH19456
9.8.2018

Popis nemovitosti

Tento projekt vyniká svou exkluzivní polohou, která potěší zejména milovníky přírody a sportu – rozkládá se poblíž chráněného území Guadalquitón a jen pár minut od golfového hřiště. Je zasazen do nádherné přírody nedaleko města San Roque, tedy na jednom z nejžádanějších míst andaluského pobřeží se Středozemním mořem na dosah. Pobřeží španělské provincie Cádiz slibuje celoročně krásné počasí.

Komplex charakterizuje zářivě bílá fasáda domů a velké terasy, tolik typické pro středomořskou architekturu. Byty se dvěma nebo třemi ložnicemi jsou vybaveny pancéřovými vchodovými dveřmi, elegantními bílými dveřmi v interiéru, keramickou dlažbou, okny s dvojitými skly a prostornými skříněmi. Kuchyně jsou částečně vybavené. Je zde také možnost zakoupit byt zařízený.

K dispozici je také parkoviště, kurty na padel tenis, společné zahrady a dva bazény. Jedná se o skvělou příležitost získat bydlení snů, jelikož takový projekt se na trhu objevil vůbec poprvé.

V případě zájmu je možné nemovitost pronajímat a získat tak atraktivní příjem z pronájmu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej