Luxusní dvojdomek s bazénem s nádherným výhledem na moře

Luxusní dvojdomek s bazénem s nádherným výhledem na moře
Velikost: 150.00 m²
Město: San Roque, Cádiz
ID nemovitosti: SO20131
2.2.2021

Popis nemovitosti

Představujeme luxusní dvojdomek s bazénem situovaný ve zbrusu nové urbanizaci na slunném Costa del Sol mezi provinciemi Cádiz a Málaga. Pozemky na kopci těsně nad zátokou, na kterých se domy staví, nabízí nádherný výhled na Středozemní moře, Gibraltar i pobřeží Maroka. V okolí najdete 5 vynikajících golfových hřišť – Real club de Golf Sotogrande, Alcaidesa Links Golf Resort, Club de Golf La canada, Real Club Valderrama a The San Roque Club. Na své si zde přijdou i milovníci jachtaření a vodních sportů. V blízkosti jsou vám k dispozici excelentní přístavy Sotogrande a La Duquesa. Pláž je pouze 500 metrů odsud. Mezinárodní letiště Málaga s celoročním přímým leteckým spojením z Prahy se nachází jen hodinu od resortu (cca 97 km).

Dvojdomek zaujme moderním svěžím designem, vodorovnými liniemi rovnoběžnými s mořem, vytvářející atraktivní symetrický tvar. Je stavěn z těch nejlepších materiálů. Každý jednotlivý prvek počínaje architekturou až po nejmenší designové detaily, sleduje stejnou filozofii a staví kvalitu a komfort svých uživatelů na první místo. Klidná urbanizace se nachází pouze 10 minut chůze od nádherných pláží. Dům je ve výstavbě. Plánované dokončení je na konci roku 2021. Jeho obytná plocha činí 150 m2 (90 m2 přízemí, 60 m2 první patro) a zahrnuje 3 ložnice a 3 koupelny.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme vilu přímo od majitele, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej