Luxusní řadové domy u golfového hřiště ve vyhledávané čtvrti Marbelly

Luxusní řadové domy u golfového hřiště ve vyhledávané čtvrti Marbelly
Velikost: 424.43 - 426.50 m²
Cenové rozmezí: 695.000 - 795.000 €
Město: Marbella
ID nemovitosti: DI20082
10.3.2021

Popis nemovitosti

Představujeme luxusní rezidenční projekt 23 řadových domů s výhledem na golfové hřiště a moře. Nachází se v Guadalmina Alta, v jedné z nejvyhledávanějších částí Marbelly na pobřeží Costa del Sol, v blízkosti San Pedro de Alcántara a ikonického přístavu Puerto Banús. Tento uzavřený a hlídaný komplex nabídne společný bazén, společné i privátní zahrady, solária, fitness, co-working oblast či concierge služby. Maximální komfort a kvalita je zde na prvním místě.

Přednosti resortu

 • 23 řadových domů se 3 – 4 ložnicemi s terasami, solárii a privátními zahradami
 • Panoramatický výhled na moře, golf i hory
 • Bazény, fitness, co-working area, concierge služby
 • Exkluzivní značkové vybavení
 • Přímo nad golfovým hřištěm
 • 5-10 minut od dalších 5 golfových hřišť
 • 10 minut od přístavu Puerto Banús
 • 22 minut od centra Marbelly
 • 2,7 km od moře a plážové promenády
 • 45 minut od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Marbella

Marbella je skutečný ráj na pobřeží Costa del Sol a jedna z nejlepších prázdninových destinací Andalusie a celého Španělska.

V Marbelle žije 137 národností a více než 30 % jejích občanů má cizí původ. Jeho kosmopolitní atmosféra, krásná příroda a přívětivé klima nabízí návštěvníkům širokou škálu možností k aktivnímu využití volného času – kultura, sport, spa a wellness, luxusní obchody, gurmánské restaurace apod.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 45 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Řadové domy na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z 23 řadových domů se 3 – 4 ložnicemi, velkými terasami a privátními zahradami. V závislosti na poloze nabízí nemovitosti otevřené výhledy na moře, golfové hřiště a hory.

Kuchyně budou plně vybavené elektrospotřebiči prestižní značky NEFF. Kuchyňský nábytek a koupelny budou od exkluzivní firmy Gunni & Trentino.

Budoucí majitelé si mohou k domům zvlášť objednat privátní bazén na zahradě nebo menší bazén na střeše (solariu). V suterénu je možné na přání za příplatek vytvořit další ložnici s koupelnou, hernu, vinotéku/bar nebo domácí kino.

Termín výstavby

Stavba byla započata na konci roku 2020. Předpokládané dokončení je v září 2022.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej