Luxusní resort apartmánů 5 minut od moře

Luxusní resort apartmánů 5 minut od moře
Velikost: 80.95 - 147.18 m²
Cenové rozmezí: 373600,00 - 848300.00 EUR
Město: Torremolinos
ID nemovitosti: EH20247
27.6.2022

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám představit zbrusu nový projekt v jižním Španělsku. Pobřeží Costa del Sol patří k ideálním celoročním destinacím s nejlepším podnebím v Evropě.

Resort nabízí několik apartmánů s 2 či 3 ložnicemi nebo luxusní dvoupatrové penthouse apartmány. Perfektní lokalita, 5 minut od krásné pláže.

Přednosti resortu

  • Jedinečný projekt ve městě Torremolinos na žádaném pobřeží Costa del Sol.
  • Pouhých 6 minut od letiště v Málaze.
  • Celoroční letecké spojení z Prahy do Málagy.
  • Cca 5 minut od nejbližší pláže Playa de los Álamos.
  • V docházkové vzdálenosti se nachází škola, supermarket a sportovní areál.
  • Ve společných prostorách bazén se sprchami a nočním osvětlením.
  • V areálu resortu dětské hřiště.
  • Dokončení je plánováno na 2. čtvrtletí 2023.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14  stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Torremolinos

Resort se nachází v oblasti Torremolinos, jedné z nejlepších mezinárodních turistických destinací ve Španělsku. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa. Nabízí mnoho volnočasových a sportovních aktivit i gastronomických zážitků. Přesto si dokázalo zachovat andaluské kouzlo původního starého rybářského města.

Vybavení apartmánů

Na majitele čekají plně vybavené kuchyňské linky a plně vybavené koupelny. Dále v každém apartmánu najdete modulární šatní skříně, video interkom, klimatizaci a mnoho dalšího.

Termín dokončení

Práce byly zahájeny v říjnu 2021 a dokončení je plánované na druhé čtvrtletí roku 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej