Luxusní resort apartmánů u pláže

Luxusní resort apartmánů u pláže
Velikost: 59.88 - 127.51 m²
Cenové rozmezí: 308.000 - 764.500 €
Město: Torremolinos
ID nemovitosti: MP20073
19.2.2021

Popis nemovitosti

Užijte si výsadu bydlení přímo u moře v kosmopolitním prostředí Costa del Sol. Exkluzivní residence s posláním stát se jedním z měřítek rezidenčního luxusu na pobřeží se nachází v klidné části Torremolinos. Moderní architektonický design, elegantní prvky svěžích zahrad a akcentace soukromí jsou stěžejními prvky resortu.

Přednosti resortu

Druhé bydlení u moře v kosmopolitním prostředí
V těsné blízkosti moře a pláže
15 minut od centra Málagy
Inovativní architektonický design
Úžasné výhledy na moře
Apartmány se 2 – 4 ložnicemi s terasami
Vzdušné, maximálně prosvětlené interiéry
Vybavené kuchyně včetně spotřebičů, vestavěné skříně, sanita, klimatizace, topení
Wellness s krytým bazénem, solárium, posilovna, venkovní bazény, upravené zahrady, garáže
Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
Pouze 7 minut od mezinárodního letiště v Málaze
Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Torremolinos

Rezidence se nachází v oblasti Torremolinos, jedné z nejlepších mezinárodních turistických destinací ve Španělsku. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa. Nabízí mnoho volnočasových a sportovních aktivit i gastronomických zážitků. Přesto si dokázalo zachovat andaluské kouzlo původního starého rybářského města.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 7 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Bydlení u pláže

Resort se nachází u pláže, v jedné z nejklidnějších oblastí Torremolinos s celou řadou plážových barů, restaurací a sportovních zařízení. Supermarkety a obchodní centra jsou jen 5 minut odsud. Slavné přístavní město Málaga, jedno z hlavních center celého pobřeží, je jen 15 minut odsud.

Výhled na moře

Představovaná exkluzivní zástavba vyniká svým inovativním architektonickým designem, který byl koncipován tak, aby maximalizoval nádherný výhled na moře a dlouhé slunečné dny na pobřeží Costa del Sol. Apartmány jsou rozmístěny ve dvou budovách, které jsou orientovány směrem k moři. Všechny jednotky nabídnou panoramatický výhled na moře a na velkolepé společné prostory. Nekonečně modré moře a zeleň svěžích zahrad zaručují relaxaci a fantastický životní styl pro ty nejnáročnější.

Relax po celý rok

Součástí rezidence je také velké wellness centrum s krytým bazénem v suterénu, solárium, posilovna a venkovní bazény s upravenými zahradami. V suterénu jsou garážová parkovací místa.

Prostorné a světlé interiéry

Inovativní architektonický design umožňuje využít orientaci domů a vytvořit prostorné a světlé interiéry. Velká okna, salonky, které plynule navazují na rozlehlé terasy, zajišťují excelentní výhled na moře z interiérů. Pocit kontinuity mezi interiérem a velkolepými exteriéry je zvládnut na výbornou.

Součástí apartmánů je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (indukční deska, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, digestoř, myčka, pračka, americká lednice), vestavěné skříně a sanita. Součástí je také klimatizace a topení.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej