Luxusní resort s prvotřídním sportovním a rekreačním zázemím

Luxusní resort s prvotřídním sportovním a rekreačním zázemím
Velikost: 37.00 - 3276.00 m²
Cenové rozmezí: 70.000 - 1.800.000 €
Město: Las Lomas
ID nemovitosti: AG19558
8.8.2014

Popis nemovitosti

Resort se nachází v jihovýchodním španělském regionu Murcia mezi Středozemním mořem a Mar Menor pouhých 30 km od letiště Murcia – San Javier. Díky tomuto skvělému umístění máte v dosahu několik krásných pláží, národní park Calblanque a Monte de las Cenizas, nebo Cabo de Palos, mořskou rezervaci mezinárodního významu. V blízkosti je také Cartagena, starobylé město s jedinečným kulturním a historickým dědictvím. Tato geografická oblast zaručuje nejlepší počasí ve Španělsku. S více než 300 dny slunečního svitu ročně je Murcia ideálním místem pro jeden z nejlepších turistických a sportovních resortů v Evropě. Roční průměrná teplota zde je úžasných 22°C.

Resort představuje exkluzivní prázdninové, rekreační a sportovní středisko, které se rozkládá na ploše 560 ha a nabízí luxusní zázemí pro volný čas a sportovní aktivity. Jeho součástí jsou tři 18-ti jamková golfová hřiště včetně golfové akademie, 8 fotbalových hřišť představujících skvělé tréninkové a soutěžní místo pro špičkové mezinárodní kluby, 28 tenisových kurtů využívaných k prestižním tenisovým událostem, jako jsou zápasy Davis Cupu, Fed Cupu a ATP včetně tenisové akademie. K dokonalé relaxaci slouží wellness centrum o rozloze 2000 m2. Komplex má pověst nejlepšího evropského sportovního a rekreačního střediska a získal řadu mezinárodních ocenění.

K prodeji se nabízí apartmány a řadové domky se zajištěným turistickým pronájmem, dále samostatné vily a pozemky.

Pro majitele apartmánů a řadových domků jsou zajištěny kompletní služby pronájmu a je nabízen garantovaný příjem z pronájmu 4 %. Pokud si pospíšíte a dostanete se mezi prvních 12 kupujících, bude vám kromě slevy z kupní ceny apartmánu nabídnut i zvýšený garantovaný příjem z pronájmu ve výši 5 % v případě apartmánů a 6 % v případě řadových domů. Garantovaný příjem z pronájmu je nabízen první 4 roky. Po této době je možné využívat flexibilní příjem z pronájmu.

Pokud si mezi apartmány a řadovými domky nevyberete, můžete si koupit pozemek, který vám dává příležitost postavit si domov svých snů. Zároveň je možné uzavřít smlouvy o správě nemovitosti, která se postará o úklid, zahradní služby či údržbu bazénu.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, bude to bezpochyby investice, které nebudete nikdy litovat.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej