Luxusní rezidence bez kompromisů. První linie u pláže!

Luxusní rezidence bez kompromisů. První linie u pláže!
Velikost: 409.39 - 673.62 m²
Cenové rozmezí: 3.400.000 - 4.800.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: EA19894
12.10.2019

Popis nemovitosti

Představujeme výjimečný resort luxusních moderních apartmánů situovaný v první linii u Středozemního moře. Nachází se v privilegované oblasti mezi Puerto Banús a Esteponou. Přímo u jedné nejlepších pláží a jen pár minut od mnoha různých služeb a vybavení – restaurace, nákupní centra, golfová hřiště, nemocnice, školy a mnoho dalšího.Tato oblast byla navíc na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Nabízí přes 325 slunečných dní v roce a roční průměrnou teplotu 19 °C. Pobřeží u Estepony nabízí 17 pláží s jemným pískem, které se rozprostírají do délky až 21 km. Všechny apartmány nabízí nekonečné výhledy na moře, chlubí se inovativním designem a jsou postaveny z těch nejkvalitnějších materiálů. Vytváří tak perfektní domov pro náročné.

Prostornost, modernost, splněný sen

Tato soukromá urbanizace s rozlohou 20 000 m2 zahrnuje 6 menších budov celkem s 28 úžasně prostornými apartmány se 3 až 4 ložnicemi a přímým přístupem na pláž. Každá budova má 3 patra plus sklepní prostory. Blok 1 zahrnuje pouze 3 apartmány, zatímco ostatní bloky disponují 5 jednotkami (2 v přízemí, 2 v prvním patře a 1 v podkroví). Apartmány se 3 ložnicemi mají rozlohu od 405 m2 až po 431 m2. Apartmány se 4 ložnicemi začínají od 548 m2 a největší mají neuvěřitelných 813 m2.

Naprosté soukromí

Ke každému apartmánu náleží minimálně 3 parkovací místa a úložné sklepní prostory, kam se přímo z vašeho apartmánu dostanete soukromým výtahem. Sklepní prostory jsou zhotoveny ze stejných materiálů jako apartmán a zahrnují koupelnu a v některých případech i prádelnu. Velikost těchto úložných prostor se pohybuje mezi 55 m2 a 86 m2. Každý majitel může tento prostor využívat dle svých potřeb. Z úložných prostor je přímý přístup na parkoviště. Úložné prostory jsou opatřeny designovými bezpečnostními dveřmi stejné kvality jako vstupní dveře do apartmánu a je možné je otevřít otiskem prstu. Toto speciální rozvržení resortu umožňuje každému majiteli přímý přístup do apartmánu zcela soukromě bez nutnosti průchodu jakýmikoliv společnými prostory.

Dokonalé splynutí interiéru, exteriéru a moře

Vyvýšený pozemek umožňuje nekonečné výhledy ze všech teras a slibuje úžasné výhledy na východ slunce stejně jako neuvěřitelně krásné západy. Speciální design proskleného zábradlí bez rámu perfektně ladí s moderností, funkčností a podtrhuje úžasnou středomořskou modř. Pro dokonalé splynutí vnitřních a venkovních prostor jsou použity dlaždice s velkorysým rozměrem 1,2 metru x 1,2 metru linoucí se z obytné části až na terasy. Posuvné dveře rozdělující interiér s terasou se při odsunutí plně skryjí ve stěně. Díky kombinaci všech těchto prvků vám výhled z interiéru skutečně vyrazí dech. Sofistikovaný systém dvojitého zasklení včetně solární regulace účinně přispívá k úspoře energie a poskytuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci.

Zahrada s infinity bazénem

Moderní design zahrad zachovává středomořskou atmosféru a představuje svěží spojnici mezi obytnou částí a mořem. Zahrnuje také venkovní vyhřívaný infinity bazén, který přináší úžasnou vizuální integraci s mořem.

Interiér

Výjimečná pozornost byla věnována designu hlavních ložnic, které počítají s velkými prostory vyplněnými přirozeným světlem a nekonečným výhledem na moře. Pro garanci maximálního komfortu majitelů bylo použito množství exkluzivních, funkčních, elegantních a světlých materiálů. Ložnice mají integrovanou šatnu speciálně navrženou exkluzivně pro tento projekt. Zahrnuje takové detaily jako vnitřní LED osvětlení, pojízdné police a inovativní prosklené dveře bez rámu od podlahy až po strop.

Smart Control System

V celém resortu je instalován chytrý domotický systém, který umožňuje v místě, nebo odkudkoliv ze světa, kde se právě nacházíte, ovládat osvětlení, zvuk, podlahové topení, klimatizaci a další zařízení ve vašem apartmánu. Všechno toto může být ovládáno z hlavního panelu instalovaného v obývacím pokoji nebo z jakéhokoliv jiného zařízení jako jsou chytré telefony či tablety. Součástí každého apartmánu je také unikátní systém vnitřního a venkovního stmívatelného osvětlení a nadstandardní audio systém se skrytými reproduktory, které nabízí úžasný prostorový zvuk. Pro maximální komfort v průběhu jakéhokoliv období v roce je instalován důmyslný systém vytápění/chlazení. V celém apartmánu je zavedeno podlahové topení na vodu a nejmodernější klimatizace s možností chlazení i topení se samostatnými smart termostaty.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je také skvělá dostupnost. Oblast je skvěle dostupná autem, vlakem, letecky i lodí. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímé letecké spojení, a to po celý rok“ Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 50 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto nebo využít taxi.

Termín výstavby

Apartmány jsou připraveny k předání.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej