Luxusní vila s vlastním bazénem a výhledem na moře

Luxusní vila s vlastním bazénem a výhledem na moře
Velikost: 263.00 - 507.00 m²
Cenové rozmezí: 640.000 - 1.060.000 €
Město: Cumbre del Sol
ID nemovitosti: VP18385
21.4.2015

Popis nemovitosti

Jedinečný projekt nabízí na výběr z několika modelů luxusních vil. Vily jsou situované přímo u moře s okouzlujícím výhledem uprostřed nádherné exotické přírody. Toto je jedinečná příležitost vlastnit nemovitost v oblíbeném letovisku s veškerým zázemím na dosah.

První model: Moderní design, prostorné pokoje, orientace k moři. Vily mají rozlohu 263 m2 a jsou jednopatrové. Sestávají ze 3 ložnic s prostornými šatnami. Hlavní ložnice má i vlastní koupelnu a přístup na terasu. Dům je doplněn druhou koupelnou, obývacím pokojem s jídelnou, verandou, předsíní a plně vybavenou kuchyní. Součástí je i prádelna a parkovací místo. Exteriér tvoří parcela o rozloze 650 m2 s velkou terasou, na kterou je přístup z hlavní ložnice a obývacího pokoje, bazén a zahrada s krásným výhledem na moře.

Druhý model: Tyto moderně navržené vily o výměře 368 m2 jsou dvoupatrové. Hlavní patro tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a přístupem na velkou terasu s bazénem a výhledem na moře, plně vybavená kuchyň, komora, prádelna, 3 ložnice (hlavní ložnice má vlastní koupelnu a přístup na terasu) a koupelna. Přízemí tvoří tvoří velký prostor, který může být majitelem uzpůsoben dle jeho přání s přímým přístupem na soukromou terasu a zahradu. Parcela má rozlohu 916 m2.

Třetí model: Tento model je charakteristický prostorným rozvržením a orientací k moři. Vila má rozlohu 328 m2 a zahrnuje 3 ložnice a 2 koupelny. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu, šatnu a soukromou terasu. Obývací pokoj s jídelnou, kuchyní, letní verandou s barbeque, spolu s velkou terasou, bazénem a zahradou tvoří zbytek vily. V přízemí je druhá terasa a prostorný pokoj, který může být uzpůsoben jako pokoj pro hosty, herna, tělocvična nebo jakkoliv si bude majitel přát. Vila nabízí nádherný výhled na moře.

Čtvrtý model: Luxusní dvoupatrová vila situovaná v klidné části resortu s fantastickým výhledem na moře. Residence je přístupná přes verandu, který je přímo propojena s parkovacím místem. Vila o rozloze 405 m2 zahrnuje 4 ložnice a 3 koupelny. Součástí hlavní ložnice je prostorná koupelna. Z hlavní ložnice si můžete užívat úžasný výhled na moře. Zbylé 2 ložnice jsou dvoulůžkové, jejich součástí je šatna a sdílená koupelna. Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní mají přístup na úžasnou terasu, zahradu a bazén. Čtvrtá ložnice se nachází v přízemí a má přístup na privátní terasu.. Součástí je opět šatna. V tomto patře je také velký obývací pokoj a plně vybavená kuchyň. Parcela má rozlohu 812 m2.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej