Luxusní vily přímo u ikonického Puerto Banús

Luxusní vily přímo u ikonického Puerto Banús
Velikost: 298.00 - 338.00 m²
Cenové rozmezí: 1.602.000 - 1.934.000 €
Město: Marbella
ID nemovitosti: TM20031
10.12.2020

Popis nemovitosti

Vítejte v nové vilové zástavbě u Puerto Banús, v ráji luxusu a exkluzivity v nejikoničtějším a nejvyhledávanějším místě Marbelly. Vítejte v místě, které je téměř po celý rok prozářeno sluncem a provoněno příjemným mořským vánkem. Vítejte doma.

Přednosti resortu:

Ikonická oblast Puerto Banús
Luxusní řadové domy na prodej do osobního vlastnictví
10 minut pěšky od pláže
60 km od letiště s celoročním přímým leteckým spojením z Prahy
14 řadových domů a 1 vila s privátními zahradami s bazény
Střešní terasy s nádherným výhledem
Nejlepší klima v Evropě
Kupující neplatí realitní provizi

Luxusní residence

Residence se nachází na místě, které je synonymem luxusu – na pobřeží u Puerto Banús. Jeho kosmopolitní atmosféra, krásná příroda a přívětivé klima nabízí návštěvníkům širokou škálu možností k aktivnímu využití volného času – kultura, sport, spa a wellness, luxusní obchody, gurmánské restaurace apod. V blízkém okolí jsou také jedny z nejkrásnějších pláží a golfových hřišť oblasti.

Vily na prodej do osobního vlastnictví

Vybrat si můžete ze 14 řadových domů a samostatné vily v resortu, který je v harmonii se stylem bohaté vegetace dodávající této oblasti Málagy záviděníhodnou podobu. Díky velkým oknům a prostorným terasám jste přímo součástí této úžasné scenérie. Ponořte se do světa dokonalého klidu, relaxace a užívejte si všechny přednosti, které resort i jeho umístění nabízí. Ke každému domu náleží privátní zahrada s bazénem a fascinující střešní terasy (solária) s krásným výhledem. Součástí je také sklep, který si můžete uzpůsobit dle vlastního přání. Mějte zde privátní fitness nebo vinný sklípek. Rozhodnutí je jen na vás.

V nabídce jsou 3 typy nemovitostí:

  • Čtyřpodlažní řadový dům se 3 ložnicemi a 2 koupelnami.
  • Čtyřpodlažní řadový dům se 4 ložnicemi a 4 koupelnami.
  • Pětipodlažní vila se 4 ložnicemi a 5 koupelnami.

Jedinečné jako Vy

Projekt respektuje, že každá nemovitost je jedinečná, stejně jako její majitel. Nabízí proto servis interiérových designérů, kteří pomohou analyzovat prostor, vaše potřeby a vkus. Pomohou vám vybrat perfektní materiály a dekorace, aby byl váš dům perfektní a prezentoval vaše já. Žijte svůj středomořský sen.

Termín výstavby

Většina vil bude postavena v srpnu 2021, 2 vily v únoru 2021. Jedna vila je již postavena.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 60 km odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Nejlepší klima v Evropě

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej