Luxusní vily přímo na golfovém hřišti PGA

Luxusní vily přímo na golfovém hřišti PGA
Velikost: 250.00 - 400.00 m2 m²
Cenové rozmezí: 1.050.000 - 2.800.000 €
Město: Caldes de Malavella - Girona
ID nemovitosti: PG18276
19.4.2015

Popis nemovitosti

Vlastněte jednu z exkluzivních vil přímo na golfovém hřišti PGA v blízkosti Barcelony.  Výstavba této vily proběhne na přání klienta na jednom z volných pozemků v rámci resortu, který se nachází přímo na golfovém hřišti. Golfové hřiště se stalo oficiálním kandidátem pro prestižní turnaj Ryder Cup 2022.

Každá vila v sobě snoubí luxusní, moderní a funkční styl bydlení.  Rozkládá se na dvou patrech a má celkovou rozlohu cca 270 m2.  Horní poschodí je tvořeno kuchyní spojenou s obývacím pokojem a jídelnou, která plynule přechází na velkou terasu, odkud si můžete vychutnat krásný výhled na golfové hřiště a okolní krajinu. Ve spodním poschodí najdete 4 ložnice s vlastními koupelnami. Díky francouzským oknům se z ložnic dostanete přímo na terasu s venkovní kuchyní a úžasným bazénem.

Kuchyň je vybavena spotřebiči luxusní značky Gaggenau, která se vyznačuje vysokou kvalitou, jedinečným designem a technologiemi, které jsou běžné v profesionálních kuchyních. Koupelny tvoří armatury a vybavení značek Roca a Hansgrohe. Příjemným bonusem je hydromasážní vana. O útulnou atmosféru se postará krb v obývacím pokoji a v ložnici. Samozřejmostí je i plně automatický systém pro klimatizaci, podlahové centrální topení, alarm, venkovní a vnitřní osvětlení, přípojky k internetu, TV a telefonu. Instalována je i příprava pro domácí kino. Nábytek a dekorace nejsou zahrnuty v ceně.

Golfový resort je oblíbený díky rozmanitosti a kvalitě služeb, které je schopen poskytnout. Kromě golfu jsou zde i jiné možnosti pro provozování volnočasových aktivit. Například tenisové kurty, půjčovna horských kol, restaurace, které nabízejí různé druhy kuchyně a jiné.

Barcelona nabízí spoustu nákupních možností, typické španělské bary a restaurace, kde můžete ochutnat místní tapas, ale také nádherné pláže a přístav. Do Barcelony také létají přímé lety z mnoha zemí, mimo jiné i z ČR. Za zmínku stojí také město Girona, které je vzdálené pouze 10 min od golfového resortu a které nabízí zajímavé památky, např. katedrálu či zajímavé budovy historické čtvrti.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej