Luxusní vily v jedinečné oblasti

Luxusní vily v jedinečné oblasti
Velikost: 197.00 - 314.00 m2 m²
Cenové rozmezí: 1.100.000 - 2.300.000 €
Město: Barcelona
ID nemovitosti: PG18276
19.4.2015

Popis nemovitosti

Tyto exkluzivní vily se nacházejí přímo na golfovém hřišti v dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. V blízkosti najdete světoznámé město Barcelona, které je hojně navštěvované turisty. Barcelona nabízí spoustu nákupních možností, typické španělské bary a restaurace, kde můžete ochutnat místní tapas, ale také nádherné pláže a přístav. Do Barcelony také létají přímé lety z mnoha zemí, mimo jiné i z ČR. Za zmínku stojí také město Girona, které je vzdálené pouze 10 min od golfového resortu a které nabízí zajímavé památky, např. katedrálu či zajímavé budovy historické čtvrti.

Vily mají obytnou plochu o výměře 197-314,7 m2, sestávají ze 3-4 pokojů, obýváku s kuchyní, 3-4 koupelen a jsou postavené na rozlehlých pozemcích. Všechny místnosti jsou velmi prostorné a světlé. K dispozici je 8 vil, všechny jsou postavené v exkluzivním golfovém resortu a navržené vynikajicími španělskými architekty. Budou předány kompletně zařízené moderním nábytkem, který je již zahrnutý v ceně. Ke každé vile také patří nádherná zahrada se soukromým bazénem a terasa, která skýtá výhled na golfové hřiště.

Golfový resort je také exkluzivní mírou služeb, které je schopen poskytnout. Kromě golfu jsou zde i jiné možnosti pro provozování volnočasových aktivit, tenisové kurty, půjčovna horských kol, restaurace, které nabízejí různé druhy kuchyně, Mini Market, atd.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej