Marbella: Exkluzivní rezidenční projekt

Marbella: Exkluzivní rezidenční projekt
Velikost: 109.10 - 178.57 m²
Cenové rozmezí: 289.000 - 565.000 €
Město: Marbella
ID nemovitosti: DI19662
8.8.2017

Popis nemovitosti

Pouhých 500 metrů od vyhlášené pláže Artola, v místě chráněném písečnými dunami, v sousedství jednoho z nejlepších golfových hřišť a romantického přístavu Cabopino s mnoha restauracemi, obchody a kavárnami se nachází tento nový rezidenční projekt.

 

K pláži Artola proslulé svým jemným pískem dojdete příjemnou procházkou svěží zelení obklopující obytný komplex a přes dřevěnou lávku vybudovanou nad dunami. Marbella je skutečnou perlou na pobřeží Costa del Sol. Místo nabízí širokou škálu možností k aktivnímu využití volného času – kultura, sport, spa a wellness, luxusní obchody, gurmánské restaurace a mnoho dalšího. Přímé letecké spojení z Prahy do Málagy je celoroční! Cesta z letiště se autem k resortu trvá zhruba půl hodinku.

 

Unikátní bytový rezidenční komplex vyniká avantgardními vnějšími architektonickými řešeními a vytříbeným designem interiérů s maximálně prosvětlenými a otevřenými prostory. V projektu je pouze 30 apartmánů nacházejících se ve dvou třípatrových budovách. Apartmány v přízemí mají velké terasy, nebo soukromou zahradu. Apartmány v podkroví jsou vybaveny vířivkou, prostornými terasami a soláriem.

 

V interiérech jsou použity nejlepší materiály. Všechny byty disponují systémem umožňujícím kontrolu klimatizace, alarmů a osvětlení. Všechny byty zahrnují kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu, která je součástí hlavní ložnice, a samostatnou toaletu. Byty jsou prodávány včetně kuchyňské linky se spotřebiči, vestavěných skříní a sanity.
Kuchyně jsou propojeny s obývacím pokojem a jsou vybaveny exkluzivním nábytkem, jednolitou pracovní deskou z akrylového minerálního materiálu v bílé barvě, elektrospotřebiči a odsavačem par renomovaných značek. Pro dosažení větší prostornosti je koupelna navržena společně s ložnicí jako jednotný celek. Skleněné zástěny zároveň umožňují její oddělení.

 

Budovy obklopují krásné zahrady s dřevěnými pergolami a atypický bazén s obvodovým pozvolným sestupem. Součástí objektů je také společenský klub, úložné prostory a garáže.

 

V době, kdy nebudete apartmán využívat, ho můžete nechat pronajmout místní agenturou a získávat příjem z pronájmu. Společnost Rellox nabízí projekt přímo od developera, kupující proto neplatí realitní provizi!

 

Hrubá stavba by měla být dokončena v srpnu/září 2017. Do této doby je možné zasahovat do dispozic apartmánů. Celý projekt by měl být hotový na konci roku 2018.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej