Marbella: Exkluzivní rezidenční projekt

Marbella: Exkluzivní rezidenční projekt
Velikost: 82.75 - 171.12 m²
Cenové rozmezí: 365.000 - 1.095.000 €
Město: Marbella
ID nemovitosti: DI19662
9.8.2018

Popis nemovitosti

Unikátní apartmány jen 500 metrů od písečné pláže, v lukrativní oblasti Marbella na Costa del Sol. Výhodný poměr ceny a kvality. Možnost celoročního vlastního užívání. V případě zájmu je možné pronajímat s ročními výnosy 6 až 8 %. Na prodej od českého developera.

Exkluzivní lokalita pouze 500 metrů od pláže

Projekt se nachází jen 500 metrů od písečných pláží Playa Cabopino a Playa Artola, v místě chráněném písečnými dunami, v blízkosti jednoho z nejlepších golfových hřišť a romantického přístavu Cabopino s restauracemi, obchody a kavárnami.

Pláž Artola s jemným pískem představuje jednu z nejlepších pláží na španělském pobřeží Costa del Sol. Na pláž se dostanete příjemnou procházkou svěží zelení obklopující obytný komplex a přes dřevěnou lávku vybudovanou nad dunami.

Unikátní projekt přímo od českého developera

Nabízíme unikátní rezidenční bytový komplex s moderním vnějším architektonickým řešením a vytříbeným designem interiérů s maximálně prosvětlenými a otevřenými prostory. Projekt zahrnuje celkem 27 apartmánů, které jsou rozděleny do dvou třípatrových budov. Apartmány v přízemí mají velké terasy, nebo soukromou zahradu. Apartmány v podkroví jsou vybaveny vířivkou, prostornými terasami, soláriem a nabízí výhled na moře.

Budovy obklopují krásné zahrady s dřevěnými pergolami a atypický bazén s obvodovým pozvolným sestupem. Součástí objektů je také společenský klub, úložné prostory a garáže.

Zajímavostí je, že tento projekt, který je již ve výstavbě, připravil a staví renomovaný český developer. Výhodou pro klienty je tak možnost komunikace s developerem v českém jazyce. A to jak v České republice, tak i přímo na místě ve Španělsku.

Kvalitní dokončení a interiéry na vysoké úrovni

V interiérech jsou použity ty nejlepší materiály. Všechny byty disponují systémem umožňujícím kontrolu klimatizace, alarmů a osvětlení. Všechny byty zahrnují kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu, která je součástí hlavní ložnice, a samostatnou toaletu. Byty jsou prodávány včetně kuchyňské linky se spotřebiči, vestavěných skříní a sanity.

Kuchyně jsou propojeny s obývacím pokojem a jsou vybaveny exkluzivním nábytkem, jednolitou pracovní deskou z akrylového minerálního materiálu v bílé barvě, elektrospotřebiči a odsavačem par renomovaných značek. Pro dosažení větší prostornosti je koupelna navržena společně s ložnicí jako jednotný celek. Skleněné zástěny zároveň umožňují její oddělení.

Pro náročné je připraven luxusní mezonetový penthouse s velkými terasami (96 – 100 m2) kolem celého bytu s orientací na 3 světové strany a výhledem na moře. Pro dokonalou relaxaci je na terasách jacuzzi. Součástí penthousu je podlahové topení, spotřebiče nejvyšší kvality, domotický systém s ovládáním smartphonem nebo tabletem s nadstandardními funkcemi (osvětlení, klimatizace, žaluzie, technické alarmy, centrální uzávěr vody apod.).

V Marbelle můžete strávit 365 dnů v roce

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska a zejména do Marbelly celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Marbella je skutečný ráj na pobřeží Costa del Sol a jedna z nejlepších prázdninových destinací Andalusie a celého Španělska. Návštěvníkům nabízí širokou škálu možností k aktivnímu využití volného času – kultura, sport, spa a wellness, luxusní obchody, gurmánské restaurace apod.

Roční výnosy z pronájmu číní až 8 %

Z hlediska španělských zákonů jako majitel nejste nuceni nemovitost pronajímat. Váš nový apartmán tedy můžete užívat 365 dnů v roce. Nicméně příjmy z pronájmu jsou v oblasti Marbella velmi zajímavé.

Vzhledem k dlouhé vysoké sezóně a další výtěžnosti téměř během celého roku – zejména o Vánocích, Slivestru a Velikonocích – a také vzhledem k vysokým cenám pronájmů v oblasti Marbella, se pohybují roční výnosy z pronájmu až cca 8 % (po odpočtu provozních nákladu, před zdaněním příjmu). V případě tohoto našeho projektu Vám rádi zprostředkujeme služby profesionální agentury na další pronájem. Samozřejmě je možné kombinovat částečné vlastní užívání nemovitosti s dalším pronájmem.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej