Marbella: Luxusní resort s úchvatným panoramatickým výhledem

Marbella: Luxusní resort s úchvatným panoramatickým výhledem
Velikost: 174.41 - 233.54 m²
Cenové rozmezí: 1.099.000 € - 3.999.500 €
Město: Marbella
ID nemovitosti: WS20258
14.7.2022

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort zaručující dostatek soukromí, luxusní vybavení a dechberoucí panoramatický výhled na hory Sierra de las Nieves. Váš vysněný domov si vybíráte celkem ze 49 apartmánů se 23 nebo 4 ložnicemi. Kromě do detailu promyšlené architektury resort nabízí wellnessfitness centrum, prostorný 25 m dlouhý bazén v udržovaných zahradách a dětský koutek. Na své si přijdou i milovníci golfu – několik golfových hřišť leží pouze 10 minut od projektu.

Přednost resortu

  • Resort zasazený do svahů pohoří Sierra de las Nieves.
  • Panoramatický a ničím nerušený výhled na přírodu Costa del Sol.
  • Fitness a wellness centrum.
  • Soukromí a bezpečí zaručuje 24hodinová ostraha.
  • Neomezený přístup ke službám concierge.
  • 25 metrů dlouhý bazén a dětský bazén.
  • Úžasná architektura, střešní terasy, soukromé zahrady.
  • Pláže v Marbelle se nachází cca 15 minut od resortu.
  • Do 15 minut od resortu leží hned několik golfových hřišť.
  • Pouze 50 minut od mezinárodního letiště v Málaze.

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2,5 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Marbella

Marbella patří k nejznámějším letoviskům na pobřeží Costa del Sol. Puerto Banús nebo jednoduše „přístav“, jak mnozí říkají, je domovem nejluxusnějšího lodí, extravagantních superaut a exkluzivních obchodů a restaurací. V Marbella-Benahavís najdete fascinující venkovské prostředí které vyniká svými restauracemi a velkolepou krajinou.

Ráj golfových nadšenců

Nedaleko resortu najdete hned několik golfových hřišť, které jistě uspokojí každého golfového nadšence.

Los Naranjos Golf Club se nachází jen 10 minut od resortu a nabízí 18 jamek. Jedná se o typický design Roberta Trenta Jonese Sr. s velkorysými fairwayemi a strategicky rozmístěnými bunkry a vodními překážkami. 15 minut od resortu leží 9jamkové hřiště Magna Golf Marbella. Jeho designér José María Elguezábal dokázal spojit snadné s obtížným a vytvořit hřiště pro všechny úrovně golfistů.

Vybavení apartmánů

Velká okna, otevřené prostory a s pečlivostí vybrané kvalitní materiály. Interiérům dominují tolik oblíbené světlé přírodní tóny a spolu s okny maximalizují přirozené světlo v místnostech. Teplotu lze regulovat pomocí klimatizace či podlahového vytápění.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej