Moderní apartmány se zahradou a terasami v oblíbeném letovisku

Moderní apartmány se zahradou a terasami v oblíbeném letovisku
Velikost: 60.42 - 64.19 m²
Cenové rozmezí: 220.000 - 256.000 €
Město: Cala d´Or
ID nemovitosti: TW19825
29.11.2018

Popis nemovitosti

Tento apartmánový komplex se nachází v oblíbeném letovisku Cala d´Or na jihovýchodním pobřeží Mallorky. Letovisko je vzdáleno jen 45 minut od letiště v Palmě. V místních prestižních restauracích můžete ochutnat vynikající středomořskou kuchyni. Hned vedle sídlí renomovaný jachtařský klub. V blízkém okolí najdete několik okouzlujících zátok s průzračnou vodou, jako Cala Mondragó, Calo d’Es Pou nebo Cala Esmeralda. Nejbližší pláž je vzdálena jen 800 metrů. Nedaleko se také rozkládá 18jamkové golfové hřiště Vall d’Or.

Projekt se vyznačuje čistě středomořským stylem, převažující barvou je zde bílá. Domy jsou obklopeny rozlehlými zahradami s místní vegetací a společným bazénem, kde si můžete plně vychutnat příjemné mallorské klima.

Všechny apartmány mají 2 ložnice a 2 koupelny. Obývací pokoj je spojen s kuchyní a otevírá se na terasu, což podtrhuje dojem velkého prostoru a zajišťuje dostatek přirozeného světla. K apartmánům v přízemí patří velké terasy a zahrada, ke střešním bytům zase vlastní střešní terasa s fantastickým výhledem. Ke každé jednotce získáte jedno venkovní parkovací stání.

Moderní, kvalitně vybavené apartmány byly navrženy v minimalistickém stylu a každý detail byl důkladně promyšlen. Součástí vybavení je klimatizace. Projekt splňuje evropské požadavky na výstavbu, takže je zajištěna kvalitní tepelná a zvuková izolace.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej