Moderní apartmány v exkluzivní lokalitě na golfovém hřišti, Costa Brava

Moderní apartmány v exkluzivní lokalitě na golfovém hřišti, Costa Brava
Velikost: 85.00 - 154.00 m²
Cenové rozmezí: 385.000 - 565.000 €
Město: Barcelona
ID nemovitosti: PG18274
21.4.2015

Popis nemovitosti

Apartmány se nacházejí přímo na golfovém hřišti v dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. V blízkosti najdete světoznámé město Barcelona, které je hojně navštěvované turisty. Barcelona nabízí spoustu nákupních možností, typické španělské bary a restaurace, kde můžete ochutnat místní tapas, ale také nádherné pláže a přístav. Do Barcelony také létají přímé lety z mnoha zemí, mimo jiné i z ČR. Za zmínku stojí také město Girona, které je vzdálené pouze 10 min od golfového resortu a které nabízí zajímavé památky, např. katedrálu či zajímavé budovy historické čtvrti.

Apartmány jsou velmi prostorné o obytné ploše 84 – 152 m2 a sestávají ze 2-3 pokojů a 2-3 koupelen. Všechny místnosti jsou kompletně zařízené moderním nábytkem. Přízemní apartmány mají k dispozici zahradu, která je spojena posuvnými dveřmi s obývákem. Na zahradě je připraveno příjemné posezení, je zde také možné umístit gril. Apartmány v dalších patrech disponují prostornou terasou s nádherným výhledem na golfový resort. Ze všech apartmánů je umožněn snadný přístup do golfového klubu, který je vzdálen pouze několik metrů odsud.

Golfový resort je také exkluzivní mírou služeb, které je schopen poskytnout. Kromě golfu jsou zde i jiné možnosti pro provozování volnočasových aktivit, tenisové kurty, půjčovna horských kol, restaurace, které nabízejí různé druhy kuchyně, Mini Market, atd.

Toto je jedinečná příležitost pro milovníky golfu, kteří tak mohou vlastnit nemovitost přímo v golfovém areálu a za příznivou cenu.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej