Moderní apartmány ve Španělsku na prodej. Dechberoucí výhled, pláže, golf

Moderní apartmány ve Španělsku na prodej. Dechberoucí výhled, pláže, golf
Velikost: 84.00 m²
Město: Alicante
ID nemovitosti: TM16684
21.4.2015

Popis nemovitosti

Nabízené apartmány se nacházejí v moderním developerském projektu situovaném v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Alicante. V bezprostřední blízkosti se nachází známá písečná pláž Playa del Carabassí (cca 700 m), která ve spojení s dalšími navazujícími plážemi tvoří 7km dlouhou pláž, a mnoho obchodů a restaurací. Golfové hřiště je také nedaleko.

Z téměř všech apartmánů (včetně přízemních) si můžete vychutnat krásný výhled na moře, v závislosti na umístění apartmánů je někdy výhled na moře nahrazen výhledem na bazén. Díky použití nejmodernějších technologií a materiálů na Vás čeká ten nejvyšší komfort. Majitelé mají možnost využívat společné zahrady a bazény, jeden z nich je vyhřívaný. Z dalšího vybavení je možno zmínit například 2 vyhřívané vířivky nebo bezdrátový internet v celém areálu.

Na výběr je z několika typů apartmánů o obytné ploše od 95 do 142 metrů čtverečních. Apartmány v přízemí disponují vlastní zahradou, apartmány v prvním patře zase terasou a navíc střešní terasou. V ceně apartmánů je již zahrnuta klimatizace, která může v zimních měsících sloužit i jako topení a parkovací místo venku nebo v podzemní garáži. Na přání klienta může být apartmán za příplatek předán zařízený. Na výběr je z několika připravených nábytkových balíčků.

Předností projektu je jeho poloha. Nejenže v blízkosti najdete pláž, golfová hřiště (18 km), obchody a restaurace, ale také mezinárodní letiště v Alicante, které je vzdáleno pouhých 9 km. Samotné město Alicante je vzdáleno 12 km. Z komplexu se můžete do Alicante dostat pohodlně i pomocí taxi, takže zde nebudete potřebovat ani vlastní automobil.

Pokud nebudete chtít svůj apartmán využívat pouze pro sebe, můžete jej pronajmout. Vzorový apartmán můžete po domluvě navštívit kdykoliv včetně víkendů.

Více informací Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej