Moderní apartmány ve vynikající lokalitě

Moderní apartmány ve vynikající lokalitě
Velikost: 67.00 - 184.00 m²
Cenové rozmezí: 114.000 - 233.300 €
Město: Pulpí
ID nemovitosti: TM16792
21.4.2015

Popis nemovitosti

Nabízené apartmány se nacházejí v moderním resortu situovaném ve vyhledávané lokalitě na pobřeží Středozemního moře. Tento resort nabízí mimo jiné například čtyři bazény (jeden z nich je vyhřívaný), vířivky, bazény pro děti, dětská hřiště, tenisové kurty a krásnou zahradu ideální pro relaxaci. Z dalšího vybavení je možno zmínit například Wi-Fi připojení v celém areálu.

Můžete si vybrat z několika druhů apartmánů – obytná plocha má výměru od 67 do 184 metrů čtverečních a sestává z obývacího pokoje, kuchyně, koupelny (koupelen), komory, prostoru pro pračku a 1 – 3 ložnic. Apartmány v přízemí nabízejí odpočinek na soukromé zahrádce, apartmány v prvním patře zase disponují terasou a navíc střešní terasou, která je vybavena sprchou a BBQ, takže láká nejen ke slunění, ale i k posezení s přáteli. Vstup na standardní terasu či zahradu vede z obývacího pokoje a podle situování apartmánu v rámci komplexu nabízí výhled na moře, na bazén nebo do ulice. Veškeré prostory jsou klimatizovány. Klimatizace je již zahrnuta v ceně. Parkovací místo a vybavení apartmánů je již také zahrnuto v ceně.

V bezprostřední blízkosti resortu se nachází písečná pláž, 700 m od komplexu je menší město s mnoha restauracemi, bary apod. Přímo u komplexu bude otevřeno nové menší komerční centrum, kde najdete také několik obchodů a restaurací.

Milovníci golfu si také přijdou na své – v blízkosti Vašeho nového apartmánu se nachází golfové hřiště – cca 5 km.

Máte rádi slunce a teplo? Pak neváhejte a domluvte si prohlídku této nemovitosti. Letní sezóna v této oblasti trvá od května do října!

Více informací o aktuálním stavu volných apartmánů a jejich cenách Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej