Moderní golfový resort v dosahu pláží

Moderní golfový resort v dosahu pláží
Velikost: 86.00 - 126.00 m²
Cenové rozmezí: 146.000 - 180.000 €
Město: San Roque
ID nemovitosti: LH20099
25.4.2021

Popis nemovitosti

Představujeme krásný resort apartmánů v typickém andaluském stylu na výjimečném místě, které nabízí blízkost moře i golfu. Užívejte si druhé bydlení na klidném místě uprostřed krásných středomořských zahrad se 4 bazény. Resort je již dokončen a připraven k předání.

Přednosti resortu:

 • Přímo u 2 golfových hřišť (36 jamek), Club House.
 • 3 km od pláží Playa de Torrecarbonera a Playa de Alcaidesa.
 • V sousedství přírodní rezervace Guadalquitón.
 • Apartmány se 2 – 3 ložnicemi a 2 koupelnami.
 • Vybavené kuchyně s mramorovou pracovní deskou, vestavné skříně, bezpečnostní vstupní dveře.
 • 4 venkovní plavecké bazény, paddle kurt, svěží zahrady.
 • Již dokončená rezidence.
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok.
 • Příznivá cena.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Umístění resortu

Přímo u golfových hřišť, v blízkosti pláží, v sousedství přírodní rezervace Guadalquitón. Vítejte v Alcaidese, v jedné z nejoceňovanějších rezidenčních oblastí v Campo de Gibraltar.

Alcaidesa se nachází mezi San Roque a La Linea de la Concepción a jen pár minut od Sotogrande. Díky jedinečnému klima, průzračným mořským vodám, vyhlášeným golfovým hřištím, přírodě a excelentním službám Costa del Sol si každou chvíli zde užijete naplno.

Golfová hřiště

V těsné blízkosti resortu najdete dvě okouzlující golfová hřiště – Alcaidesa Links a Alcaidesa Heathland – která celkově nabízí 36 jamek. Hřiště vynikají úžasným výhledem na moře, Gibraltar a pobřeží Afriky.

Alcaidesa Links, jediné linksové hřiště na jihu Evropy, je považováno za jedno z nejlepších v Evropě ve své kategorii. Jako takové hostilo důležité turnaje jako PGA Andalusie a Španělska a Ryder cup Junior Match. A pokud vám tato hřiště nestačí, stačí si udělat krátký výlet do Sotogrande, domova světoznámého hřiště Valderrama, Almenara nebo San Roque Club.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně hodinu a čtvrt odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z prostorných apartmánů se 2 – 3 ložnicemi s terasami s výhledem na přírodní rezervace, golfové hřiště a moře. Součástí apartmánů jsou vybavené kuchyně s mramorovou pracovní deskou, vestavné skříně, podlahy, sanita a hydromasážní vana v hlavní koupelně, moderní interiérové dveře a vstupní bezpečnostní dveře. K apartmánům náleží garáž a komora.

V případě zájmu je možné se s developerem domluvit na převzetí apartmánu včetně nábytku a vybavení.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej