Moderní resort 4 minuty od golfového hřiště

Moderní resort 4 minuty od golfového hřiště
Velikost: 69.60 - 91.50 m²
Cenové rozmezí: 234.400 € - 292.300 €
Město: Benalmádena
ID nemovitosti: VC20334
22.12.2022

Popis nemovitosti

Nový resort v krásné Benalmádeně se skládá celkem z 57 apartmánů na prodej se 2 či 3 ložnicemi a penthouse apartmánů v nejvyšším patře. Obývací pokoje mají přímý vstup na terasu a nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře. Kvalita a nejmodernější design dávají tomuto komplexu jedinečný vzhled. Navíc se resort nachází jen 2 km od golfového hřiště a na letiště v Málaze se dostanete za pouhých 19 minut!

Přednosti resortu

  • 4 minuty od Benalmádena Golf.
  • Prostorné terasy.
  • Překrásný výhled na Středozemní moře.
  • Otevřené interiéry plné světla.
  • Plně vybavené kuchyňské linky a koupelny.
  • Moderní fitness centrum.
  • Společné zahrady s bazénem.
  • Přímo pod pohořím Sierra de Mijas, které je jako stvořené pro pěší turistiku.
  • V blízkosti několika dalších golfových hřišť.
  • Pouze 19 minut od mezinárodního letiště v Málaze.

Benalmádena

Benalmádena vytváří spolu s vyhlášenými letovisky Torremolinos a Fuengirola velkou rekreační zónu východně od Marbelly, která nabízí nespočet volnočasových aktivit různého zaměření. Najdete zde rozlehlou sportovní marinu, golfová hřiště, nádherné písečné pláže, široké bulváry a úžasnou palmovou promenádu. To vše doplňuje nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Velmi oblíbeným místem je také ikonický buddhistický chrám Estupa de la Iluminación, kde si můžete kromě meditací užívat také úžasný nerušený výhled na moře. Jedná se dokonce o největší buddhistický chrám v Evropě.
Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa.

Benalmádena Golf

Benalmádena Golf je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče, kteří potřebují zlepšit svou krátkou hru. Jedná se o technické hřiště o 9 jamkách s parem 27, se širokými greeny a určitou obtížností, která trénuje dovednosti hráčů. Je to bezpochyby nejlepší hřiště Pitch & Putt, které na pobřeží Costa del Sol najdete. Najdete zde vše, co potřebujete – parkoviště, kavárnu, restauraci, obchod, šatny a navíc má rychlý a snadný přístup z dálnice A-7!

Vybavení apartmánů

Apartmány a jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlné a moderní bydlení. Plně vybavené kuchyně s ostrůvkem jsou otevřené a integrované do obývacího pokoje. Z místností je přímý vstup na prostorné terasy, kde si můžete užívat krásné výhledy do okolí.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej