Moderní vily na klíč v blízkosti pláží i golfu na Costa del Sol

Moderní vily na klíč v blízkosti pláží i golfu na Costa del Sol
Velikost: 133.62 m²
Cenové rozmezí: 460.000 - 530.000 €
Město: La Duquesa
ID nemovitosti: OT20066
4.2.2021

Popis nemovitosti

Představujeme unikátní příležitost stavby moderních vil na klíč. Prostorné patrové vily díky svému důmyslnému rozvržení a použitým materiálům maximalizují propojení interiéru s exteriérem. Pozvedněte svůj životní styl na novou úroveň. Vytvořte si svou středomořskou vilu snů.

Přednosti nabídky:

 • Vila na klíč v moderním stylu
 • Patrové vily se 3 ložnicemi a bazénem
 • Možnost ovlivnění dispozic
 • Služby interiérového designéra
 • 5 minut autem od pláže Playa de la Duquesa
 • 5 minut od La Duquesa Golf Country Club, jediného golfového hřiště v první linii u moře ve Španělsku
 • La Duquesa představují „plíce oblasti“
 • 20 minut jízdy od Estepony
 • 40 minut od Gibraltaru
 • 1 hodina od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Cena od 460 000 EUR bez DPH za vilu na klíč
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

La Duquesa

La Duquesa je letovisko s nádhernou přírodou a spoustou zeleně, díky které si získalo přízvisko „plíce oblasti“. Nachází se na pobřeží Costa del Sol jen hodinu jízdy od letiště Málaga a 45 minut od Gibraltaru. Oblast si zachovává nedotčenou přírodu a autentický středomořský ráz a zároveň je v dosahu pulzujících center Costa del Sol. V okolí najdete mnoho nádherných písečných pláží, které jsou po většinu roku zalité sluncem, golfových hřišť, obchodů i restaurací. V oblasti nechybí nic pro dokonalý druhý domov u moře. Zde si naplno užijete příjemně uvolněnou atmosféru, typickou pro letní Andalusii.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně hodinu odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Vily na klíč

Vily jsou situovány na slunných pozemcích o velikosti 523,03 – 606,59 m2, na kterých je kromě nádherné zahrady také bazén s venkovní sprchou a 2 parkovací místa. K bazénu se dostanete přes terasu, která navazuje na prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. V přízemí je také samostatná toaleta.

Schodištěm se dostanete do prvního patra, které disponuje 3 ložnicemi a 2 velkými koupelnami. Všechny ložnice mají přístup na terasu s výhledem do zahrady a k bazénu. Investor má možnost ovlivnit dispozice vily dle svých požadavků.

Vybavení bez starostí se službami interiérového designéra

Developer, který se specializuje i na interiérový design, ochotně pomůže i s vybavením dalším nábytkem. Ten je účtován zvlášť dle vašeho výběru.

Termín výstavby

Dokončení se předpokládá do 10 – 12 měsíců od zahájení výstavby.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej