Multigenerační apartmány zalité sluncem

Multigenerační apartmány zalité sluncem
Velikost: 93.00 - 157.87 m²
Cenové rozmezí: 293.000 € - 450.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: MP20282
24.8.2022

Popis nemovitosti

Exkluzivní vícegenerační apartmány na prodej se 2 a 3 ložnicemi najdete v oblíbeném městě Estepona. Aparmány se mohou pochlubit překrásnými terasami s výhledem do zeleně. Odpočinek si zde opravdu užijete i díky vysoké kvalitě veškerého vybavení.

Přednosti resortu

  • Exkluzivní vícegenerační apartmány se 2 a 3 ložnicemi se nacházejí v krásné lokalitě.
  • Velké terasy orientované na jihozápad.
  • Kvalitní materiály, prostornost v interiérech i exteriérech a udržitelnost.
  • Společné prostory se chlubí venkovním bazénemcoworkingovou částívybavenou posilovnousportovním areálemdvěma kurty na petanque a cyklostezkou. Majitelé budou mít navíc přístup do exkluzivního klubu Santa Vista, který nabízí širokou škálu rekreačních aktivit a služeb.
  • Poblíž několika golfových hřišť.
  • Blízko mezinárodního letiště v Málaze.
  • Nejlepší klima v Evropě.
  • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Estepona

Estepona je oblíbené letovisko a významné přístavní město na jihozápadě Andalusie. Z jedné strany je obklopeno blankytným Středozemním mořem a z druhé strany pohořím Sierra Bermeja s nejvyšším vrcholem 1449 m n. m.

Centrum města si zachovává své jedinečné charisma a podobu typické bílé andaluské vesničky. Navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem a nádherná 2 km dlouhá pláž La Rada s jemným pískem, která je místní chloubou. Tu lemuje nádherná palmová promenáda s obchůdky a restauracemi. Estepona navazuje na pláže nedalekého letoviska Marbella a celé pobřeží zde dosahuje délky úžasných 21 km. Město nabízí veškeré služby a perfektní zázemí pro maximální komfort svých návštěvníků. Najdete zde také překrásné historické centrum, golfová hřiště a mnoho okouzlujících pláží.  Není divu, že je Estepona jednou z nejdůležitějších rekreačních oblastí na Costa del Sol.

Více o apartmánech

Samotné apartmány jsou zamýšleny jako multigenerační. Nabízí tak více ložnic a jedinečné členění prostoru, díky kterému je pobyt celé rodiny komfortní a bezproblémový. O pohodlí se postará také samotný resort, ve kterém nechybí skvělé zázemí a celá řada možností, jak příjemně trávit volný čas. V docházkové vzdálenosti je navíc celá řada zajímavých míst a v neposlední řadě také golfové hřiště.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej